View Single Post
Eski 17-02-2012, 13:32   #23
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sûz-i Dilârâ Mesajı Göster
Merhaba,

Size özelden mesaj atıp konuyu hatırlama amaçlı soru sormak istemiştim ama mesaj gönderemedim. Haliyle 4 sene önceki bir konuyu hatırlamam mümkün değil, belki iyi niyetli bir hatırlatmadır, mail adresinize mesaj gönderdiğimi sanmıyorum, özelden bir mesaj atmışımdır belki, bir yanlış anlaşılma olabilir. Keşke o zaman sorsaymışsınız, bu kadar uzun zaman aklınıza takılıp kalmazdı. Ben de merak ettim şimdi.

Not: Bu mesajı daha sonra sileceğim.
Mesaj burada geçiyor:
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sûz-i Dilârâ Mesajı Göster
Sevgili Ergunmeister, size de teşekkür ederim. Ancak biz Van'ın içinde oturmuyoruz, otobüsle yarım saat mesafede bir ilçedeyiz ve oturduğumuz yer de ilçe merkezinden çok yukarda kurulmuş olan Toki'de ve bu sitelerde de zaten çoğunluk dışardan gelenler yaşıyor. Yani Van'daki sosyal ortama biraz uzağız, bu yüzden Vanlılardan arkadaş edinmemiz biraz güç oluyor Zar zor bulduklarımızla da ayda bir ya görüşüyoruz ya görüşemiyoruz. İmkânlarım ölçüsünde de "Van" başlığı altında bildiklerimi, gördüklerimi paylaşıyorum.

http://www.agaclar.net/forum/254144-post71.htm

Yener, nedeni kullanıcı adınızın daha önce farklı olması olabilir mi?

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tener Mesajı Göster
sevgili malina , ergunmeister olan adımın tener olarak değiştirilmesini istiyorum.

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön