View Single Post
Eski 30-09-2011, 00:04   #12
memet
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

memet's Avatar

Giriş Tarihi: 18-02-2006
Tekin bey can çıkar huy çıkmaz mı demek istiyorsunuz deneme yoluyla bunu mu kanıtlamaya niyetlendiniz . Ne demiş oldunuz şimdi, bu alıntılar verdiğiniz cevaplarla neyi gösterdiniz.
Yani polemik olsunda ne olursa olsun fikrini mi kanıtlama bu yaptığınız.
Bonsai Memet'in yazdıklarına verdiğim cevaplarla ilerleyecek gibi bir fikriniz mi var.
Sizin yaptığınız hatalara gönderme yaptığımı mı düşündünüz? Bu mu bu polemik yapma çabanızın temeli.

"Bunu burada söylemek yerine yazılıp gösteridiği yerde yazmanız daha doğru ve isabetli olmaz mı."
Neyi nerde söyleyeyim, nerede yazılmış da bu söz orada söyleyeyim. Bir yerde böyle bir cümle vardı da bende oraya yazacak cesaret falan mı yoktu, buraya yazdım. Bu zaten benim buraya yazdığım bir cümle.

Bir fotoğraf ekleniyor çok güzel olmuş geleceği çok iyi olacak vs vs. Bunlar yorum falan değil.
Bir başlık açayım hatalar üzerinden olması olmaması gereken üzerinden biraz bir şeyler yazayım dedim. Yani maşallah elinizden geleni arkanıza koymadınızbaşlığı provoke etmek için.

Ağaçlarınzdaki besin eksikliğini bilemeyecek durumdaysanız ona bir şey diyemem. Herkes demir eksikliğini bilemeyebilir. Size biri bu demir eksikliğidir çaresi de budur, diyorsa siz de hümik asit iyi gelir diyorsanız bunda diyecek söz yok. Burada deneme ile elde edilecek bir durum da yok. Sizin de bu konu üzerinden elde edebileceğiniz bir şey yok.

Şimdi mümkün müdür polemiğinizi artık kesmeniz?

memet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön