View Single Post
Eski 21-08-2011, 22:28   #46
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili smmm, agaclar.net'e hoş geldiniz.

Yeni üye olduğunuz için başlıklarımıza bakamadığınızı, inceleyemediğinizi düşürek yazıyorum.

Forumda acill yardım, imdat, bana acele yardım edin diye başlık açıldımı, yönetimin Forum Kurallarında yazdığı paragraf aklımıza geliyor;

" Konu başlığını yazarken dikkat edin

Yeni konu başlığı, konu içeriğine uygun yazılmalıdır. "merhaba", "Acil salıya lazım, yardım edin ", "Tekrar söylüyorum, cevap verin", "Cevap alamadım, cevap verin", "Hey orada kimse yok mu", "heeeelp", "önemliiii!!!!", "lütfeeeenn" vs. biçiminde sorarsanız cevap alamazsınız. İçerikle uyumlu olmayan başlıklar ayrı bir uyarıya gerek kalmaksızın değiştirilir ya da silinir.
Cevap vermeyin..
Yukarıda yazdığımız, kurallara uygun olmayan durumlar varsa, yazılanlara cevap vermeyin."

denilmektedir. Bu yüzden lütfen sorularınızı ilgili başlıklar altında sormaya çalışın.

Size kolaylık olsun diye aşağıya yazdığım linki bir inceleyin, sorunuzun cevabını orada bulabilirsiniz.

Kiraz hastalıkları

Bildiğim kadarı ile bu zamklanmadır, bu durum ağacın rahatsızlık duyduğunu ya kökünün bir taşa geldiğini veya başka bir etkenden dolayı rahat edemediğinin belirtisidir.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön