Konu: Sokak iti
View Single Post
Eski 23-03-2010, 23:09   #15
uemmue
Ağaç Dostu

uemmue's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2010
keske bütün sokak köpekleri bizim sahiplendigimiz köpek gibi sansli olabilse,
biz 2007 de bir kangal aldik daha bebekti bize geldiginde 3-4 aylik ti,adini dost koyduk bize dost olsun diye oldu da cocuklarimizdan sonra oda bize bir evlat oldu Dost ile 3 oldu cocuklarimiz,Cocuklar yurt disinda yanimizda bir dostumuz var,cok ta kiskanctir kendisi sokak köpeklerine pisirdigimiz corba ve makarnalari fark edince tavir yapmaya basladi bizde gizli bakmaya basladik sokaktaki cocuklara gelelim 2009 mart ayina esim dostu dolastirmaya cikti ben o aksam cikamadim misafirimiz var diye eve geldiginde kücük bir köpek buldugunu söyledi ama araba carpmis dedi hemen karnini doyurduk ve ona evimizin karsisindaki bos arazide yatacak yer ayarladik , sabah yanina gidince onun hamile oldugunu söyledim ve kimse bana inanmadi esimle karar verdik ona da dost kabul ederse sahiplenecegiz diye hemen bir tasma taktik belediye götürmesin diye adini da Zilli koydum kendini toparlayinca gece gündüz bizimle yürüyüslere gelmeye basladi ama hareketlerinden ben hamile diye idda ettim ama esim yine degildir dedi ve nisan 15 de zilli ortaliktan kayboldu biz henen insan olarak sahibini bulup gitmistir dedik üzüldük ama o mutlu ise olsun dedik 18 nisan 2009 sabahi Zilli bizim kapida havliyor ciktik ve beni yanina cagiriyor anlamadim ama o anlatmakta israr etti ve anlatti bana bakiyor yürüyor pesinden gidersem ilerliyor ben durunca gitmiyor neyse gittim pesinden ve beni bebegine götürdü evin karsisindaki bos arsaya beni bekci olarak götürdü oraya ve o Zilli kizim WC ye gitti bende bebegi bekledim sonraki günlede bizim evde kendisini besledik oda gitti bebege süt verdi torunu komsumuz aldi tabi 4 aylik olunca bizde Zilliyi kisirlastirdik ona bir kulübe yaptik Dost ta tuhaf ama onu sahiplendi simdi Oglumuz Dost ve kizimiz zilli ile beraber keyifli anlar yasiyoruz demem o ki imkaniniz varsa ve bir sokak köpegi pesinizden geliyorsa ona yardim edin benim su anda sokakta 1 anne ve 2 bebegi var Zilli isirmaya kalkiyor ama karinlarini doyurmak ta hos bekliyorlar her sabah yemek gelecek diye bu arada Zilli de Border Collie cinsi cikti

uemmue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön