View Single Post
Eski 07-01-2010, 18:44   #6
mustafaazizoglu
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-04-2008
Sevgili arkadaşlar hepinizin önerileri için çok teşekkürler. Ağaçlar. net sitesini çok sevmeme reğmen malesef iyi kullanamıyorum, kendi açtığım bu başlığı bile bulamıyordum o yüzden uzunsüre sonra google'a kendi adımı yazıp ancak bulabildim

Bahçe kenarındaki demire yaz sonuna doğru yasemin dikmiştim. Yerini öylesine sevdi ve demiri sardı ki, inşallah önümüzdeki yaz bol bol çiçek verecek ve kokular salacak. Bahçenin diğer köşesindeki demire de geçen haftasonu hanımeli ve üç değişik gül fidanı diktim. Yaz gelsin hepsinin fotoğrafını çekip burada paylaşacağım. Bu arada biraz alakasız bi yer olsa da verandanın önünde olsun diye bahçenin biraz ortayerine sümbül ve alyum soğanları ektik. Ayrıca verandada iki saksıya çiğdem soğanları, iki saksıya da nergis soğanları ektik. Valla kısaca ne bulduysak ektik diyebilirim. Biraz da maymun iştahlı olduk galiba ama insan uzun süre apartmanlara hapsolduktan sonra bahçe bulunca biraz da ne oldum delisi oluyor

Çim konusunda çok endişeliyim. Geçen yaz ektiğim çimlerin kel kel olması ve toprağı düzleştirmeyi bile başaramamış olmam cesaretimi kırdı. Ama güzel çimler çıkmış bir bahçeye hasretim de var. Bakalım ileride yeniden cesaret toplayabilirsem sayin ozbey'in onerilerini belki uygularim.

Bir de tabi insan kirada oturunca bahçeye çok aşırı masraf da yapmak istemiyor. Yani aslinda istiyor da bunun paradoksunu yaşıyor ne bileyim..

Şimdilik böyle. Yaza doğru fotoğraflarla buluşmak üzere.

mustafaazizoglu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön