View Single Post
Eski 13-10-2009, 10:45   #62
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Alıntı:
merhaba,
ben cem d..... çekmiş olduğunuz doğa için çal! klibi hakkında ki düşüncelerimi söylemek istemiştim. Keşke doğudaki bir iki vilayetten de söyleyen olsaydı çok daha güzel olurdu.
bu ayrımcılığı şiddetle kınıyorum.
unutulmuş, normalde çektik düzenleyen arkadaşlar koymamış gibi bu tarzdaki bahanelerin arkasına sığınmazsınız umarım...
bu klip herkesin ağzında çok güzel olmuş çok güzel olmuş diye yalnız benim gözümde şu andan itibaren 0 dır.
klip hakkında düşüncemide her yerde belirteceğim.
Bu klibin her zaman karşısında olacağım.
sayıgılarımla
Sayıları fazla olmasa da bu tip epostalar geliyor.

Böyle bir çalışma yapılırken sadece kişi yaptığı müzikle bu kadro içinde yer alabilir mi ona bakılır. Önce doğum yeri sorulup, ona göre kabul ya da reddedilmez...

Doğa için yapılan bir çalışmada, Türk-Kürt ayrımının mantığı var mı ki yapılsın?

Klip çekimleri yapıldıktan sonra, kişi isimleri ekleneceği zaman, nereli oldukları öğrenilmiştir.
Biri çıkar derse ki: Ben katıldım, çaldım, söyledim. Sonra nereli olduğumu öğrenince, beni çıkarmışlar. O zaman bu kınamanın mantığı olur.

Cem D..... ,

Soyadınızı ben gizledim. Öküz altında buzağı arayan bu tavrınız nedeniyle, ben sizi ve sizin gibi düşünenleri kınıyorum. eposta adresinizin ilginçliği yüzünden, (adresim-yok@hotmail.com) cevabımı buradan veriyorum.

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön