View Single Post
Eski 08-08-2006, 13:46   #9
Selahattin Yılmaz
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Yalnız Çınar
Sevgili klimanjaro;
Alternatif ve temiz enerji kaynakları çok kimsenin olduğu gibi benim de gündemimi dolduruyor. Çok fazla araştırıyorum. Diğer yazdıklarından da zaman zaman senin bu konular ile yoğunlaştığını tahmin ediyorum.Temiz enerji kaynaklarından Bioenerji çalışmak istediğim dal. Bu konuda seninle yazışmak isterim. Sormak istediklerimi e-mail yolu ile yazabilir miyim? Bioenerjiler konusunda çalışmaların var mı? Sadece araştırıyor musun?

Üzülerek söylemeliyim ki bu konudaki bilgim daha çok eski Bursa Tarım İl Müdür olan bir arkadaşımın bu konuda ticari faaliyet gösteriyor olmasından öte gitmiyor. Ancak konunun maliyetin oldukça düşürülmüş olması ve alternatif enerji kaynalarından biri ve en güçlüsü olması dolayısyla dikkat çekmek istedim. Bu konuyla ilgili daha sağlıklı bilgiler Ziraat fakültelerinden elde edilebilir diye düşünüyorum. Şu an o eski müdür Bodrum'da 1000 başlık bir süt sığırı işletmesinin başında. Eğer irtibat kurma olasılığım olursa ayrıntılı bilgi alır ve buraya ilgili irtibatları yazabilirim. Yine de yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön