View Single Post
Eski 11-02-2018, 16:00   #15
kavil
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 28-05-2013
Herkese tekrar merhaba, konuya uzun zamandır mesaj yazmadığımı fark ettim ve hemen bir güncelleme yazmaya karar verdim. Ne yazik ki çok fazla mesafe kat edemedik ancak hiç yoktan iyidir.
Temmuz 2017 de arazideki ufak tepeyi komple kaldırtıp tarlayı tesviye ettik. Ardından tel örgü ve sürgü kapı yaptırdık. Elektrik getirilmesi ile ilgili bilgi aldım ancak şu anda yapabildiklerimiz bu kadar. Aynı süre zarfında Okulumu başarıyla bitirdim ve artık bir Mimarım. İş mi arasam ev mi yapsam askere mi gitsem gibi düşünceler kafamı kurcalarken kararımı askere gitmekten yana kullandım. Ekim 2017 de askere gittim ve Acemilik sonrası Ankara Beytepe Jandarma Akademisinde Meslekçi Asteğmen olarak vatani görevimi yerine getiriyorum. Meslekçi olmam sebebiyle askerlik görevimi mimar olarak yerine getiriyorum. Teorik bilgimin üzerine pratik bilgiyide ekleme şansına sahip oldum. 4 ay bitmek üzere kaldı 8 ay Uzun dönem olmam sebebiyle ilk mesajlarda düşündüğüm maddi kısma destek olacak parayı biriktirmeye şimdiden başladım. Araştırmalarıma gerek botanik gerek mekanik gerek inşaatla ilgili son hız devam ediyorum. Umuyorum bir sonraki güncelleme mesajı çok daha içi dolu, yol katetmiş şekilde olur. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Eklenen Resimler

Düzenleyen kavil : 25-07-2018 saat 14:03 Neden: Imla hatası
kavil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön