View Single Post
Eski 06-06-2015, 19:23   #243
pria
Ağaç Dostu.

pria's Avatar

Giriş Tarihi: 06-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sayın pria, emeklerinizin karşılığını çok güzel almışsınız, tam da zevkini çıkaracağınız zaman (ki bu güzellikler daha da güzelleşip harika olacaklar) bırakıp gideceksiniz. Tabi nasip, kısmet.
Sevgili Güler Hanım'ın da dediği gibi emekleriniz boşa gitmemiş. Herşey gönlünüzce, oradan da paylaşımlarınızı bekleriz...
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sayın pria, emeklerinizin karşılığını çok güzel almışsınız, tam da zevkini çıkaracağınız zaman (ki bu güzellikler daha da güzelleşip harika olacaklar) bırakıp gideceksiniz. Tabi nasip, kısmet.
Sevgili Güler Hanım'ın da dediği gibi emekleriniz boşa gitmemiş. Herşey gönlünüzce, oradan da paylaşımlarınızı bekleriz...
Valla, helal hoş olsun; 5 dekarlık site alanında elimin değmediği bir toprak parçası yok gibi..Resmen amele gibi günlerce karşılıksız çalıştım..
Birşeyler yapmağa, güzellikler kazandırmaya çabaladım bahçeye..Birçok değişik bitkiyle süslemeye çalıştım..Tabi, maddi olanaklara göre..

Tümü, anı olarak kalacak..Ben de ara ara bu sayfaya girip burada geçen yıllarımızı yadederim..

Eklenen Resimler

Düzenleyen pria : 12-06-2015 saat 23:03
pria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön