View Single Post
Eski 30-05-2015, 21:56   #8
ADA07
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 30-05-2015
Konuyu hortlatıyorum ama foruma yeni üyeyim nereden konu açılacagını bilemedim..,ben daha evimi almadıgım zamanlarda hep okuyordum uzun zamandır forumu takıp edıyorum pek cok bılgıyı buradan topladım dıyebılırım..

Benım antalyada bahçeli bir Evim var,3 gun oldu tapu yapalı...)..Bu evı alırken hep hayalım yemyeşil bahçesi olmasıydı,bahçe ölü şu an hafıf yeşerme var kayrak taşı arasına döşemek istiyorum yürüyüş yolu gibi,hepsini kendim yapacagım..ama hangı tohumu ekmelıyım bılemedım çim biçme makınasından nefret edıyorum yıka temızle bırde ona kıler lazım muhafaza edebeılmmek ıcın daha depo yaptırmadım.Almanyadayken ek iş olarak komşuların willalarının bahçesini çim biçme makınasıyla temızlerdım bana yıkatıp temızletmeden asla gıtmeme ızın vermezlerdı..o yuzden gıcık oluyorum cım bıcmeye....makınayı eledıgıme göre ne ekebılırım....??
Fare kulagı tohumu dedı bırılerı ? sız ne dersınızç?bu nasıl ekılır toprak ılk etap nasıl harmanlanır ?..

tohumcu zirai tarımcılar hatta tarım kooperatıfıne bıle gıttım sordum,net bılgıye ulaşamadım.en guzeli yine sizlersınız dıye danısmak istedim.birde unutmadan bir sokak köpeğim var bebektı yolda buldugumda sımdı 5 aylık olmasına ragmen kocaman oldu dahada buyuyecek gıbı,hıc durmuyor ona klube ypacagım ama özgurce dolaşsın cımler uzerınde istiyorum..tavsıyelerın hepsıne açıgım...tecrubeli arkadaşlardan yardım beklıyorum..
Şimdiden cevap veren arkadaşlara Teşekkürü bir borç bilirim....

ADA07 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön