View Single Post
Eski 16-02-2014, 17:29   #15
emraherg
Ağaçsever

emraherg's Avatar

Giriş Tarihi: 02-12-2006
Merhabalar Sevgili BadRobot ve Nail Bey,
Bir süredir foruma uğrayamamıştım, yazılanları tekrar okudum, tekrar tekrar sizlere teşekkür etmek istiyorum.

Bu forum olmasa bu kadar hevese ve isteğe sahip olabilir miydim, en önemlisi de; bir şeyleri bilinçli yaptığımı hissederek bu kadar heyecanlı bir hobi ile uğraşabilir miydim? Doğrusu bilmiyorum. Kitapların içerisine dalmak da mümkün elbet, ama direkt olarak gören-deneyen-canlı canlı fotoğrafını ekleyen siz gibi sevgili üstadlardan tavsiyeler almak, çok daha heveslendirici oluyor. Teorik olarak edindiğim bilginin, çok değil bir adım sonra pratiğe ulaşabileceği hissini veriyorsunuz. Sağolun.

Retusa' ya gelince.. Nail Bey "Ben bir Ankara'lı olarak.." diye başlamanız beni ayrıca mutlu etti Benzer iklimde yaşayan dostların tavsiyeleri çok önemli. Sevindiğim nokta şu ki; bu arkadaş tam da dediğiniz gibi, sadece sabah güneşi alan aydınlık ve geceleri 8-10 derecenin altına düşmeyen pimapenle kapalı bir balkonda duruyor.

Mart ortası önemli budamalar ve yeni ficus retusa yavrularını kuluçkaya yatırmak süreci başlıyor benim için Buradan paylaşacağım hepsini, sevgiyle kalın.

emraherg Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön