View Single Post
Eski 06-11-2013, 19:46   #2
Charlaux
Ağaç Dostu

Charlaux's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi torfu Mesajı Göster
Yurtdışından orkide almak konusunda bir sorum var. Cumartesi günü İtalya ya gideceğim. Oradan rahatlıkla ve uygun fiyata bulabileceğim orkide türleri var mıdır? Gidip döndükten sonra "keske" dememek adına, önerisi olan hocalarımız ya da deneyimli arkadaslar bilgi verebilir misiniz?
Merhaba sn.torfu,
Italya'ya gidiyorum yazmissiniz ancak nereye gidiyorsunuz ne zaman gidiyorsunuz,ne kadarligina kalmaya gidiyorsunuz gibi bilgileri eklemediginizden sorunuza net bir cevap vermek zor.

Azienda Agricola Nardotto e Capello

Az. Flor. IL SUGHERETO - Orchidando.shop

Enrico Vincenzo Orchidee - Albenga - SV - Italia - Cymbidium - Miltonia - Phalaenopsis - Dendrobium - Cambria - Odontoglossum - Fiori - Riviera - Alassio

index

Le Orchidee di Cava Grande del Cassibile::::::::::::::::::::::::::::::::::::www.o rchidee.too.it

Ben size buldugum yerlerin linkini ekledim;ilk ve sondakiler en unlu ve en ilginclerini barindiran.Ilk yer pek cok orkidesever tarafindan begenilmisler,sondakiyse Italya'ya ozgu orkideleri satiyor.Size tavsiye edebilecegim sey almak istediginiz urunu secip kalacaginiz oteli adres gostererek bugun kargolatmaniz,otelinize de size kargo gelecegine dair bilgilendirmeniz olacaktir.

Charlaux Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön