View Single Post
Eski 04-10-2013, 15:15   #501
Lilium
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi chandler Mesajı Göster
Değil ama eğer ortaya bir ürün koyarsanız bunun karşısına birşeyler konması normaldir. Kıyaslama açısından herkese yardımcı olur diye düşünüyorum sevgili Malina
Tabi ki bu başlığın konusu bu değil, bazı arkadaşlar sizde resim koyun da görelim denince böyle karışıklılığa neden oluyor,
Kıyaslama yapmak isteyen arkadaşlar ilgili başlıklara girip kıyaslama yapabilirler dediğim gibi sitemiz derya deniz, bilgi almak isteyen biri için bulunmaz bir yer.

Konumuza dönecek olursak son bir şey yazmak görüşlerimi belirtmek istiyorum,

1- Verimliliğine hiç bir şey söylemiyorum buradan gördüğüm kadarıyla verimli ve kendi kendini tozlayan bir çeşit.

2- 4 yaşında 40 kilo 8 yaşında 150 kg verimin, yeşil kabuklu ceviz olduğunu zar zor ifade ettirdikten sonra anladık, böyle bir ifade şekli yoktur (bu bir aldatmaca)

3- Köklerinin 30 metre derine gitti söylemi ( yahu adama sorarlar ellemi kazdın kepçeyle mi kazdında gördün)

4- Tohumdan ekilenin altay1 altay2 altay3 olacağı ve bunların daha fidanken seçilebileceği seçildiği söylemine inanmıyorum.

Böyle aldatmaca ifadeler kullanan görmediği bir şeyi görmüş gibi anlatan birine itibar etmem mümkün değil, edipte ne bahçe kurarım ne de kalkıp Sivrihisara giderim.

Lilium Çevrimdışı   Başa Dön