View Single Post
Eski 05-08-2013, 16:24   #39
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
'BEN ALAKIR NEHRİ'yim!'

Son dönemde, Alakır'da HES projeleri olan şirketler savcılığa yaptıkları asılsız suç duyuruları ve açtıkları davalarda 'Alakır Nehri Kardeşliği'ni ve verdiği yaşam mücadelesini bir iki kişiye indirgeyip onları hedef göstererek bir saldırı politikasına girişmiştir.

Alakır Vadisi ve yaşam kaynağı nehri dünyadaki tüm canlılarındır.
Alakır Nehri Kardeşliği de, bu evrensel bilinç çerçevesinde doğasını ve yaşamını korumak için barışçıl bir mücadele yürüten gönüllülerin kardeşliğidir.

Bunu görsel olarakta ifade etmek için, ' BEN ALAKIR NEHRİ'yim!' videosu hazırlıyoruz.

Bunun için yapmanız gereken tekşey,
akıllı telefon ya da basit bir el kamerasını kendinize tutup 'BEN ALAKIR NEHRİ'yim!' diyeceğiniz 3-5 snlik video çekimleri..
3-5 saniyeyi geçmemek ve sadece 'ben Alakır Nehriyim' demek koşuluyla her türlü performans ve yaratıcılık serbest

Çektiğiniz videoları alakirnehri@gmail.com adresine postalayın.
Olmadı bir yerlere yükleyip (upload) linkini postalayın.

Videoları ardı ardına yapıştırıp 4er dakikalık videolar olarak bölüm bölüm yayınlayalım.
Hemen ve heryerde rahatlıkla çekip yollayarak katılacağınız bu kampanya sadece 1 dakikanızı alıcaktır..

Alakır nehri'nin yanlız olmadığını ve Alakır Nehri Kardeşliği'nin evrensel zenginliğini gösterelim cümle aleme.

ALAKIR ÖZGÜR AKACAK!
ALAKIR NEHRİ KARDEŞLİĞİ

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön