agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Eğitim Çalışmaları
(https)

Anket Sonuçlarını Göster: Çevreyi ve doğayı korumak adına hangilerini yapıyorsunuz?
Yerlere ve denize çöp atmıyorum. 13 92.86%
Yeşil alanlarda çöp bırakmıyorum, bırakılanları da topluyorum. 12 85.71%
Çevreyi kirletenleri uyarıyorum. 8 57.14%
Geri dönüşümlü maddeleri diğer çöplerden ayırıyorum. 10 71.43%
Olabildiğince az plastik kullanıyorum. 9 64.29%
Çevreyi olumsuz etkileyen termik santral gibi tesislerin kurulmasına karşı çıkan kampanyaları destekliyorum. 9 64.29%
Arabamda çevreci yakıtlar kullanmaya özen gösteriyorum. 3 21.43%
Bunların hiçbirini yapmıyorum, ama artık yapacağım. 0 0%
Bunların hiçbirini yapmıyorum, umurumda da değil. 0 0%
Multiple Choice Poll. Oy Verenler: 14. Bu ankete oy veremezsiniz

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-06-2009, 19:30   #31
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

Giriş Tarihi: 06-05-2009
Galeri: 3
tamamlandı bak 10 kişi oldu

tolgayarici Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-06-2009, 20:03   #32
Ağaç Dostu

dilhana's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2009
Ben de ...ben de varım..

1-Tolgayarici
2-Turuncu His
3-Cihan As
4-Yoldaş
5-Ülker
6-Koyu Yeşil
7-Esra
8-farezya
9-fatmadundar
10- malbman
11- Dilhana

dilhana Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-06-2009, 21:49   #33
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

Dilekçe ve eklerin tarafıma gönderimi hakkında

Arkadaşlar,

11 kişi burada gözüküyor, 04/05/09 tarihinde yani yarın tarafıma hazırladığınız,dilekçeleri 0 232 438 66 42 belge geçere yollamaya başlayabilirsiniz.

Bende yarın akşam üzeri saat öğleden sonra 18:00 den sonra gelenleri, Buca Halk Eğitim Merkezine götürüp kayıt ettiririm.

Bu gidişle hafta sonunu görmeden sayımız tamamlanacak. Daha sonra belge geçere gönderim yapan arkadaşlarda evraklarını gönderdikleri tarihlerde ulaştırabiliriz. Ancak çok bekletmemeye özen gösterelim.Kursumuzu başlatalım bir an önce.

Göndermiş olduğunuz evrak eklerinde bu sayfada örnek olarak gönderdiğim formu doldurmayın ve belge geçere göndermeyin, boş olarak ben her bir kişi evrak ekine ekleyeceğim, kurs başlama tarihine ve saatlerine topluca karar verdikten sonra. İlgili yerde toplanınca herbirimiz ilgili alanı doldururuz.

Herkes örnekte gösterildiği gibi dilekçesini hazırlıyor , ekine kimliğini ekliyor, 0 232 438 66 42 numaralı belge geçere gönderimini yapıyor.

Düzenleyen tolgayarici : 03-06-2009 saat 21:51 Neden: imla hatası
Eski 04-06-2009, 13:16   #34
Ağaç Dostu

Koyu yeşil's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2007
Galeri: 35
Ağaçlar.net ailesi dışından katılımcı kabul edilirse, işyerinden bir arkadaşım da katılmak istiyor. Kararı size bırakıyorum.

1-Tolgayarici
2-Turuncu His
3-Cihan As
4-Yoldaş
5-Ülker
6-Koyu Yeşil
7-Esra
8-farezya
9-fatmadundar
10- malbman
11- Dilhana
12-İlker Kokuluçiçek

Düzenleyen Koyu yeşil : 04-06-2009 saat 13:21 Neden: ek
Koyu yeşil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-06-2009, 14:09   #35
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Tabii katılabilir

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-06-2009, 14:13   #36
agaclar.net

malina's Avatar

Ege bölgesi tarım müdürlüğü süs bitkileri yetiştiriciliği kursu başlıyor başlığı ile
Çevreyi ve doğayı korumak adına hangilerini yapıyorsunuz? konulu anketin bağlantısı ne?

Anketi kapattım...

Eski 04-06-2009, 17:47   #37
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

Bugün Ulaştırılan Belgeleriniz Hakkında

Arkadaşlar bugün itibarı ile

1. Bucakop semtinden
2. Karşıyaka semtinden
3. Bostanlı semtinden

Olmak üzere 3 katılımcı belge geçerimize gerekli evraklarını göndermiştir. 04 haziran 2009 tarihi itibarı ile. Göndermiş oldukları evraklar 17:30 itibarı ile ilgili kuruma ulaştırılmıştır. Diğer gönderim yapacak arkadaşlar bugün Belge Geçer makinamız oldukça yoğundu , gönderimde sorun yaşamış olan varsa, tekrar deneyebilirler veya daha sonrada gönderim yapabilirler. Numara 0 232 438 66 42

Eski 04-06-2009, 19:38   #38
Ağaç Dostu

cihan_as's Avatar

Giriş Tarihi: 24-03-2006
Sn tolgayarici, süs bitkileri kursuna katılmaktan vazgectim.

cihan_as Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-06-2009, 22:45   #39
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

Teşekürler

tamamdır cihan bey . İkazınız için teşekürler

Eski 05-06-2009, 04:00   #40
Ağaç Dostu

Aziz Fayda's Avatar

Giriş Tarihi: 21-04-2009
Sayın Tolgayarici,

Bu kursa katılmayı çok isterim. Ancak Kemalpaşa Nazarköy'den Buca'ya haftanın üç günü nasıl gelip giderim diye düşünüyorum. Özel araç ile gidip gelmek çok tuzlu olacak. Dolmuş ve otobüs kullanarak gelmeyi düşünsem yollarda saatler geçecek.
Bu kurs haftada üç gün demiştiniz, ne kadar süreceği konusunda bilginiz var mıdır ?
Değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Aziz Fayda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2009, 07:21   #41
Ağaçsever

bulik's Avatar

Giriş Tarihi: 20-01-2009
Ben ben ben.....
Beni unutmayın lütfen!!

Hemen gerekli belgeleri dolduruyorum ve sizin adresinize kargo ile gönderiyorum.

Mahsuru yoksa bana özelden adres bilgilerinizi gönderir misiniz?
Teşekkürler

bulik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2009, 09:08   #42
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

Adres Bilgisi

bullik adres bilgilerim tarafınıza gönderilmiştir.

Eski 05-06-2009, 09:15   #43
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

sayın Aziz FAYDA

3-4 hafta gibi sürebilir.

Düzenleyen tolgayarici : 05-06-2009 saat 09:23 Neden: imla hatası
Eski 05-06-2009, 09:21   #44
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

saat 10:00 gibi gönderim yapan tekrar göndersin

Arkadaşlar bugün 05/05/09 tarihinde saat:10:00 gibi belge geçere gönderim yapan tekrar . evraklarını gönderebilirmi. Ben yanlış cevaplama yaptım ve olmadı gelmedi gönderimi.

Düzenleyen tolgayarici : 05-06-2009 saat 09:23 Neden: imla hatası
Eski 05-06-2009, 16:23   #45
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Çok afedersiniz,
Ege Bölgesi tarım Müdürlüğü diye bir kuruluş varmı? Benim kafam karıştı. Tarım Müdürlükleri İl de ve İlçeler de olur. Onlarda Örneğin İzmir Tarım İl Müdürlüğü **** Karşıyaka Tarım İlçe Müdürlüğü diye adlandırılır.
Lütfen beni hoş görün. Aydınlatırsanız sevinirim.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2009, 22:41   #46
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

cumhur ve diğer dostlara

Sayın Cumhur Bey,

bu bilgilendırmeniz içi teşekür ederim, ancak böyle ayrıntılı biginiz olan bir konuda ben nasıl destek verebilirim ki, sizin yeterince bilginiz var.

ayrıca halk eğitim merkezleri belli bir katılımcı sayısı olunca il tarım müdürlüklerinden ilgili biriminden tahsis etmek üzerede bir eğitmen tahsis etmesini isterler. katılımcı sayısı yeteri kadar oluncada talepler doğrultusunda eğitimler başlar bu eğitimler sonucunda bir sertifika verilir bunlada il tarım müdürlüklerinden bir üretici belgesi alır ve resmen üretici olabilirsiniz. ayrıca bir çok üretici gibi tarım bakanlığının kaynak ve ürünlerinden faydalanbilirsiniz.

sizin söz konusu ettiğiniz kelimedeki ege cümlesini ben ege bölegesinde yaşayan ve izmirde açılacak bir kursu duyurmak için yazdım. ancak alan limit kısaltmalı olmasa tam da yazabilirdim ozamanda başlık uzun olur ve bir kısmı .... simgeleriyle gösterilir ve mesaj anlaşılmazdı. ayrıca arkdaşlar bu mesajı izmir adanan menderes havalimanından bir seyahatim öncesi yazıyorum. bu sebeble bu akşam geç saatlerde burada belki olabilirim ancak yarın tüm gün burada olacağım.

bir ikiniciside site yöneticisi arkdaşlar ben eğitimimi yurt dışında aldım imla ce cümle kurma konusunda uyarılar alıyoru engellendimde o yuzden bu sitede mesaj yazmadan önce yanımda bşr dostum veya imla kitabı oluyor ancak şu anda öyle bir olanağım yok hemen yazmak zorunda kaldım. eminim hoşgörünüz ve anlayış göstereceksinizi şimdiden teşekürler. cumhur bey ayrıca tarım bakanlığının ilk kurulduğu yıllardan beri dedemden gelen bir kurumun sahibiyiz ve bizlerde tarım bakanlıgı ile sık sık bağlantı içindeyiz www.balpetek.net tarım bakanlıgı prosüdür ve kurulumunu gayet iyi bilmekte olup. kafanızı karıştıdığım için özür diler iyi geceler dilerim. daha ayrıntılı bilgi lmak istersenizde ilk sayfada örnek dilekçeler iletişim bilgilerim var ulaşabilirsiniz. saygılarımla

Eski 05-06-2009, 23:43   #47
Ağaç Dostu

Aziz Fayda's Avatar

Alıntı:
Yerimiz çok merkezi bir yerde geçen aylarda arıcılık kursu yapmıştık . Torba'lıdan bile gelen arkadaşlar toplu taşım araçlarından 7-8 dakikalık bir mesafede ulaşabiliyorlardı.
Sn. Tolgayarici,

Alıntıda belirttiğiniz üzere Torbalıdan toplu taşıma araçları ile ulaşımın 7-8 dakikalık bir mesafe olduğunu yazmışsınız. Ben Kemalpaşa da ikamet ediyorum ama İşyerim Torbalı'da. Buca'daki halk eğitim merkezine (nerede olduğunu da bilmiyorum) hangi ulaşım aracı ile ulaşabilirim. Eğer Torbalı'dan Buca Halk eğitim merkezine toplu taşıma aracı ile ulaşma imkanı var ve bu kadar kolay ise ben de katılmak istiyorum.
Ya da Torbalı'dan katılacak arkadaş var mıdır? Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşımız var mı ?
Çok teşekkürler.

Eski 06-06-2009, 08:58   #48
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tolgayarici Mesajı Göster
bir ikiniciside site yöneticisi arkdaşlar ben eğitimimi yurt dışında aldım imla ce cümle kurma konusunda uyarılar alıyoru engellendimde o yuzden bu sitede mesaj yazmadan önce yanımda bşr dostum veya imla kitabı oluyor ancak şu anda öyle bir olanağım yok hemen yazmak zorunda kaldım. eminim hoşgörünüz ve anlayış göstereceksinizi şimdiden teşekürler.
İmla kitabı kullanmanızı gerektirecek kadar sıkı bir denetim yapmıyoruz. Yazdığınızı gönder tuşuna basmadan bir kez okusanız yeter.

Mesajlarınızın kolay okunur olması için, nasıl yazmalısınız?

Eski 06-06-2009, 12:56   #49
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

merhaba

sayın malina,

okuma ve yazmamda sorun yok eğer yazdığımı okursanız zaten demek istediğimi anlayacaksınız ben imla konusunda yetersiz olduğumu ve destek olmadan zor yazabildiğimi belirtmiştim. ve bunun sebebide açıklanmıştır.

Eski 06-06-2009, 21:06   #50
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

önemli

arkadaşlar biraz önce belge geçere gönderim yapan kimse tekrar göndersin belgesi hiç okunmuyor. ayrıca lütfen gönderim yaptıktan sonra teyitleşelim

Eski 06-06-2009, 21:34   #51
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
sayın malina,

okuma ve yazmamda sorun yok eğer yazdığımı okursanız zaten demek istediğimi anlayacaksınız ben imla konusunda yetersiz olduğumu ve destek olmadan zor yazabildiğimi belirtmiştim. ve bunun sebebide açıklanmıştır.
Anlamadığım konuyu neden burada dile getirdiğiniz...

Eski 06-06-2009, 21:39   #52
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

syn malina

çünkü acilen yaxzdığım mesajdada imla hataları olabilir diye düşündüm ve tekrar uyarı alab,ilirsem sebebibini uyaracak kişi bilsin istedim .zaten mesajın içindede yazıyor sebebi

Eski 06-06-2009, 21:44   #53
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

sayın aziz bey

aziz bey ,

ben torbalıdada oturmuyorum kemalpaşadada siz oralarda ikamet ediyorsunuz sanırım, eminim zamanım olsa sizin için araştırabilirdim ama, ne yazıkki ,zamanımıkendi özel işlerime ayırıyorum ve oldukça yoğun bir süreçteyim. siz kendiniz toplu taşım araçları konusunda bir araştırma yapsanız daha uygun olacaktır. size bu konuda destek olamacağım için şimdilik özür dilerim. ben sadece daha önce açılan bir kursa torbalıdan gelen birisinin kursumuza gelip gittiğini beyan ettim burada ve onun bana bildirdiği süreyi söyledim, ayrıca kemalpaşadan da izmir içine toplu taşım aracı var sanırım. konumuzu gösterdiğiniz ilgi için teşekürler ayrıca umarım ki şu ulaşım işini ayarlar ve sizlerde aramızda olursunuz

Eski 06-06-2009, 22:34   #54
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Alıntı:
Sayın Cumhur Bey,

bu bilgilendırmeniz içi teşekür ederim, ancak böyle ayrıntılı biginiz olan bir konuda ben nasıl destek verebilirim ki, sizin yeterince bilginiz var.
Orjinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba
Sayın Tolga Bey,
Ben bu konuları gayet iyi biliyorum. Fakat bilmeyen arkadaşlarımız aydınlansın ve kafaları karışmasın diye o yazıyı yazmıştım. Anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim. Yazınızın başlığı anlam karkaşası yarattığı için yazdım.
İyi günler ve saygılarla.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2009, 23:40   #55
Ağaç Dostu

Aziz Fayda's Avatar

Alıntı:
aziz bey ,

ben torbalıdada oturmuyorum kemalpaşadada siz oralarda ikamet ediyorsunuz sanırım, eminim zamanım olsa sizin için araştırabilirdim ama, ne yazıkki ,zamanımıkendi özel işlerime ayırıyorum ve oldukça yoğun bir süreçteyim. siz kendiniz toplu taşım araçları konusunda bir araştırma yapsanız daha uygun olacaktır. size bu konuda destek olamacağım için şimdilik özür dilerim. ben sadece daha önce açılan bir kursa torbalıdan gelen birisinin kursumuza gelip gittiğini beyan ettim burada ve onun bana bildirdiği süreyi söyledim, ayrıca kemalpaşadan da izmir içine toplu taşım aracı var sanırım. konumuzu gösterdiğiniz ilgi için teşekürler ayrıca umarım ki şu ulaşım işini ayarlar ve sizlerde aramızda olursunuz
Sayın Tolga Bey,

Sizi çok iyi anlıyorum. Bu kadarı için de zahmet verdiniz sağolun varolun. Ben konuyu araştırır araştırmaz size belgelerimi göndereceğim.

selamlar

Eski 10-06-2009, 17:11   #56
Ağaç Dostu

Aziz Fayda's Avatar

Sn. Tolga Bey,

Ben de katılacağım. Seyahatte olduğum için belgeleri size yarın göndereceğim.

selamlar

Eski 10-06-2009, 17:59   #57
agaclar.net

malina's Avatar

Son yazılan listeyi kopyalayıp altına adınızı eklerseniz daha sağlıklı takip edilir.

Arada katılacağını söyleyenleri listeye eklemeyi, vazgeçenleri çıkarmayı unutmayın

Eski 10-06-2009, 18:43   #58
Ağaçsever

tolgayarici's Avatar

tamamdır

Eski 11-06-2009, 16:20   #59
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 30-05-2009
Tolga Bey selamlar,
Ben yeni üyelerdenim ve İzmirde ikamet ediyorum, bu kursa ben de katılmak istediğimden ve yolum da o taraflara düştüğünden 2 gün önce Buca halkeğitim merkezine başvuruda bulundum, ayrıca forum üyesi olmasa da kursa katılmak isteyen bir arkadaşım daha var, onun başvurusunu da kısmet olursa yarın yapacağız. Demek istediğim ulaşılmak istenen başvuru sayısına 2 kişi daha ekleyebilirsiniz. Başvuru formundaki kurs gün ve saatlerine ilişkin kısmı boş bıraktım bu konuda çoğunluğa uyabilirim. Bilginiz olsun istedim, ayrıca bu kursun düzenlenmesine önayak olduğunuz için teşekkürler ...

Dönis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-06-2009, 17:57   #60
Ağaç Dostu

Aziz Fayda's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Son yazılan listeyi kopyalayıp altına adınızı eklerseniz daha sağlıklı takip edilir.

Arada katılacağını söyleyenleri listeye eklemeyi, vazgeçenleri çıkarmayı unutmayın
Haklısınız sayın malina. Listeye adımı ilave ettim.

1-Tolgayarici
2-Turuncu His
3-Cihan As
4-Yoldaş
5-Ülker
6-Koyu Yeşil
7-Esra
8-farezya
9-fatmadundar
10- malbman
11- Dilhana
12-İlker Kokuluçiçek
13- Aziz Fayda

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:01.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024