agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-07-2007, 00:30   #271
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi heDera Mesajı Göster
.Diyer üyeler söyleyecek söz bulamıyorum şimdiden onları çok özledim o kadar sıcaklar ki biz artık sadece bursa ekibi değiliz ayrıca kardeş gibi olduk.
İşte bende bunu istiyordum, bir aile ortamı oluşturmak demek ki bir şeyler yarine oturuyor yavaş yavaş. Cemal bey daha çok gelicek buluşmalarımıza bundan eminim. Cetecekal ise benim bu toplantıları planlarken en merak ettiğim kişiliklerden biri idi. Sonunda onun ilede tanışabildik, ve bundan çok memnun oldum. Ama en büyük hayalim ise; Bursalı üyeler, Mine hanım, Mahmut abi, papatyam, penelophe, filiz, adabayrakoğlu, todor, malina, habibe, rikeb ve ismini sayamadığım bir sürü arkadaşım ile ortak bir toplantı düzenleyip tanışmak. İnşallah bir gün buda olur

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2007, 08:15   #272
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
Bursa ekibinin toplantı fotoğrafları arada kaynadı mı? yoksa benim kaçırdığım birşeyler mi var?

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2007, 08:48   #273
-

Giriş Tarihi: 18-01-2007
Bursa ekibinin toplantısına katılabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Bütün katılan AĞAÇLAR.NET üyelerine borçlandım sanırım?
Arkadaşımı ve beni aralarına kabul ettikleri için herkese çok çok teşekkür ederim
Borcumu ödemek için bundan sonraki toplantıda kanlıca yoğurdu ve paşa bıyıkları tohumunu getirmeye çalışıcam,toplantıdaki bütün herkesin bize göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim.Sebahattin Sargın ,selahattin Yılmaz,Selen hanım,Cemal s,Cetecekal,Sercan 17,Hedera,Badem ağacı,Ferda Ülkümen,Güler hanım ve katılmayı düşünüp katılamayan dostlarımı candan teşekkür ederim.

kızıl ağaç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2007, 08:55   #274
Ağaç Dostu

Asıl biz size teşekkür ederiz, toplantıya katılarak günün en büyük süprizini yaptınız ve bizi çok mutlu ettiniz. Sizi bundan sonraki toplantılarımızda da göreceğiz inşallah

Eski 12-07-2007, 09:14   #275
Ağaç Dostu

temmuz-2007-016.jpg
Masanın başından itibaren; Cemal S.( mavi gömlekli), Sercan_17, Ben ( Çok kötü poz vermişim), Cetecekal (Özgür bey), Hedera ( Sevim Hanım), Güler Hanım, Ferda Hanım. Karşı taraftakiler; Kızılağaç( Ali Bey) ve arkadaşı, Bademağacı ( Pelin Hanım), Selen Hanım....
2.jpg
Cemal Bey gençler ile fotoğraf çektireyim dedi, gerçi o da genç ama

3.jpg

Cemal Bey rötüş yapmadım, böylede güzel çıktınız

Eski 12-07-2007, 09:15   #276
Ağaç Dostu

selenn's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2007
Galeri: 12
Merhabalar,

Teyzemi şimdi İstanbul'a yolcu ettim ve geçtim forumun başına. Zannetmeyin ki bu güzel toplantı bende izler bırakmadı da yazmadım. Biraz geç oldu ama inanın Bursa Ekibinin önceki toplantılarına katılamadığım için çok üzüldüm.

Toplantımız çok keyifli geçti. Saatin nasıl 17:00 olduğunun farkına bile varamadım. Tüm arkadaşlar o kadar sıcakkanlı ve sevgi dolu insanlardı ki hiç yabancılık çekmedim. Sanki uzun zamandır kendilerini tanıyormuşum hissine kapıldım. Tüm arkadaşlara bu güzel toplantıya katılımları, güzel sözleri ve özellikle Sebahattin kardeşimin organizasyon çabaları için sonsuz teşekkür ediyorum. Sizlerle bir arada olmak çok güzeldi. Umarım uzun yıllar dostluklarımız devam eder ve diğer illerden arkadaşlarla da tanışma fırsatımız olur.

Sevgiler,
Selen.

selenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2007, 18:39   #277
Ağaç Dostu

Ophrys's Avatar

Giriş Tarihi: 21-10-2006
Galeri: 25
Fotoğraflar için teşekkürler. Ne de güzel sohbet etmişsinizdir.
Cumartesi bizde toplanıyoruz. Fotoğrafları bekleyiniz.

Ophrys Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2007, 19:57   #278
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
Sebo fotoğraflar için teşekkürler.

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2007, 22:54   #279
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili Sebo-Sercan,
Başta sizlere ve toplantıya katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Sizlerle çok güzel vakit geçirdim. Sevgili cemal.s, çantamdan irmik helvasının çıkmasını beklemişsin, tüühh çok üzüldüm. Ama irmik helvasını dondurmalı yapıyorum, dondurma erimezmiydi?. Yine de sözüm söz en kısa zamanda sana tattıracağım.
Pekii bahçemin salatalıklarını beğenmedin mi? Çıtır çıtır ne güzeldi. Tekrar görüşelim. Selamlar ve sevgiler güzel dostlar.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-07-2007, 08:41   #280
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Salatalıkları beğenmemekmi aman tanrım bütün inkanın altı bir anda salatalık kokusu ile doldu. Güler hanım siz görmediniz sanırım kendi hakkımı yedikten sonra Serkanın elindeki yarımı alacağım diye baya uğraş verdim. Şaka şaka o abisini kırarmı. İrmik helvasını ****** isterim ancak o anda size zahmet verdim diye üzüntümü belirtmek için yazmıştım. Dondurmalı irmik helvası için sanırım yakında 60 km yol yapmam gerekecek Yalovadan. Olsun buna değeceğini biliyorum. Sizlerin dosluğu 600 bin kilometre yol yapmaya değer inanın.

Resimler oldukça güzeller Sabahattin bey ve Sercan kardeşimize ayrıca teşekkür ediyorum. Bu gidişle Bursaya ya tayin alacağım **** beni şehir dışındaki fazla görevimden dolayı ödüllendirecek şirket. Sebahattin bey Sercan duyun bunları duyun. Eğer müsait olursam sizin gibi dosları kırarmıyım hiç. Görev kağıdını imzaladım masamda duruyor. Her an tarihini atıp işleme sokabilirim.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-07-2007, 09:08   #281
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili arkadaşım,
Seni tanıdığıma gerçekten çok mutluyum, çok nazik ve sitemiz için büyük bir değersin. Samimiyetin, kibarlığın çok güzel. Yazılarını okumak bana haz veriyor. Dilerim hep mutlu ve sağlıklı olursun.

Eski 13-07-2007, 09:10   #282
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili cemal.s.
Bu arada kahvede bir bilmece sordum, bilebildin mi? Ucunda bir sürprız var.

Eski 13-07-2007, 12:06   #283
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-07-2007
Galeri: 9
Güzel bir buluşma olmuş anlaşılan, umarım bir dahakine katılabilirim.

emrahk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-07-2007, 16:22   #284
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Guler Mesajı Göster
Sevgili cemal.s.
Bu arada kahvede bir bilmece sordum, bilebildin mi? Ucunda bir sürprız var.
İnanın bayağı kafa yordum. Ancak sağolsun sevgili todor doğru cevabı ben raporları hazırlama telaşında iken vermiş ve kitabı gözünün nuru ile hakketmiş.Ancak doğrusu bulamamıştım. Bu bir itiraftır. Çok güzel bir bilmece biliyormusunuz? Bilgi dağarcığıma annenizin bilmecesini kaydettim. Haberiniz olsun.

Saygıyla.

Eski 13-07-2007, 17:20   #285
Ağaç Dostu

Cemal Bey ilk önce biz Yalovaya bir gelelim iade-i ziyaret yapalım, bir oğlağınızı yiyelim yani . Sevgili emrahk aramıza hoşgeldiniz, merak etmeyin bundan sonra ki toplantılarımızdan haberiniz olacaktır. Bu sayfayı takip edin yeter

Eski 13-07-2007, 23:32   #286
Ağaç Dostu

ÇeteÇakal's Avatar

Giriş Tarihi: 04-02-2007
Bütün dostlara sonsuz selamlar;
Hiç kimseyi tanımadığım bir ortama ve hiç bir özelliğin belirtilmediği bir mecalin peşine gittim kocaman çınarın altına. Acaba diye düzinelerce soru işaretleriyle doluydu kafam ve beni en korkutan şey oraya vardığımda o kalabalığın içinde toplanacağımız arkadaşları tanıyamamak ve geri dönmekti. Meğersem boşunaymış.....
Bana kalben sıcak, sevimli, nazik ve çekim gücü yüksek masanın yanına yaklaştım ve AĞAÇLAR.NET diye bağırdım. Sonuç mükemmeldi....
Hani kızgın kumlardan sıcak dalgalı denize atlamak denir ya, işte o yüzlerin bana çevrilmesiyle esti o müthiş rüzgar. Beni hiç tanımayan benim hiç tanımadığım insanlara karşı bu kadar samimi ve içten duyguların yaşandığı bir diyardan bahsetseler bana kesinlikle inandıramazlardı...
Hele Cemal Bey'le Selehattin Hocam'ın gelişi. Bu kadar içten duygularla hiç tanımadığım insanları bu kadar samimi selamlayabilirdim...
Sebahattin kardeşimize borcumuz çok büyük. Kendisine teşekkür ederim bu müthiş duygu sellerini bize yaşattığı için.
Arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz sohbetler, Güler Hanım'ın müthiş güzel kokulu hıyarlarını unutmak mümkün değil....
Keşke deriz ya her zaman; bu sefer iyiki...
Saygılarımla..

ÇeteÇakal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2007, 09:48   #287
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-07-2007
Galeri: 9
Hoşbuldum Sebahattin Bey,

Hepinize merhaba ağaç dostları

emrahk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2007, 10:14   #288
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili cetecakal,
Döktürmüşsün ya arkadaşım. Sen Ziraatı bırak edebiyat fakültesine git. Ne güzel yazılar yazıyorsunuz, sizlere imreniyorum yoksa kıskanıyormuyum? Güzel toplantımızı ne güzel anlatmışsın, bütün samimi duyguların inci gibi tek tek dökülmüş satırlarından. İyi ki sitedesin, iyi ki seni tanıdım. Teşekkürler.

Eski 14-07-2007, 10:20   #289
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Guler Mesajı Göster
Sevgili cetecakal,
Döktürmüşsün ya arkadaşım. Sen Ziraatı bırak edebiyat fakültesine git. Ne güzel yazılar yazıyorsunuz, sizlere imreniyorum yoksa kıskanıyormuyum? Güzel toplantımızı ne güzel anlatmışsın, bütün samimi duyguların inci gibi tek tek dökülmüş satırlarından. İyi ki sitedesin, iyi ki seni tanıdım. Teşekkürler.
Çete çakal eğer bende Güler hanımın bu güzel yazısının altına imzamı atmassam bakın görün sizde. Sizi tebrik ediyorum.

Saygıyla

Eski 14-07-2007, 10:59   #290
Ağaç Dostu

heDera's Avatar

Giriş Tarihi: 21-02-2007
Sevgili emrahk, aramıza hoş geldin katılımlarını bekliyoruz.

heDera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2007, 12:07   #291
Ağaç Dostu

ÇeteÇakal's Avatar

Sevgili dostlar;
Bu sözler sizlerin güzelliklerini yansıtıyor ;sizleri o gün tanımasaydım ve orada olmasaydım bu gönül sevdası mümkünmüydü...İyiki....

Eski 14-07-2007, 12:21   #292
Ağaç Dostu

Sevgili cetecekal umarım bu güzel dileklerinizi önümüzdeki toplantılara katılarak daha da güzelleştirirsiniz

Eski 14-07-2007, 12:23   #293
Ağaç Dostu

selenn's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2007
Galeri: 12
Sevgili Cetecakal,

Çok güzel dile getirmişsin duygularını. Ben de senin gibi bir arkadaşı tanıdığıma çok memnun oldum. Umarım dostluklarımız toplantılarımızın artışıyla çoğalır.
Sevgiler.

selenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2007, 12:27   #294
Ağaç Dostu

ÇeteÇakal's Avatar

Bursa'da olduğum sürece her zaman. Daha nice güzel toplantılarımıza diyelim...

Eski 14-07-2007, 14:41   #295
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-02-2007
Sevgili cetecakal duygularını gerçekten çok güzel bir şekilde ifade etmişsin. Şahsim olarak konuşmak gerekirse seni tanıdığıma çok memnun oldum.

Düzenleyen Sercanoral : 14-07-2007 saat 18:32 Neden: yazım hatası
Sercanoral Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2007, 23:13   #296
Ağaç Dostu

heDera's Avatar

Sevgili cetecakal, kendi adıma bende çok memnun oldum seni ve diyer arkadaşları tanıdığıma arkadaşlığımızın daimi olduğunu düşünüyorum her zaman bekleriz böyle sıcak arkadaşlıkları her zaman bulamıyoruz onun için kıymetini bilelim

Eski 14-07-2007, 23:46   #297
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi selenn Mesajı Göster
Sevgili Cetecakal,

Umarım dostluklarımız toplantılarımızın artışıyla çoğalır.
Sevgiler.
Madem bu kadar alıştık birbirimize arayı soğutmayalım. Toplantılarımızda hep yeşilin içinde olduk, doğanın içinde kültür alışverişi yaptık. Gine bu şekilde devam edeceğiz. Bakın arkadaşlar büyüklerime danıştım, yeniden haftasonunu kapsayan bir toplantı düşünüyoruz, bu konuda Bursalı üyelerimizden görüş ve onay bekliyorum. Bu konuyu görüşelim, sonbaharda yapacağımız genel toplantıya kadar beklemeyelim arada yine toplanalım. Biz toplanmayınca birbirimizi çok özlüyoruz. Eee görüşleri alayım....

Eski 14-07-2007, 23:55   #298
Ağaç Dostu

heDera's Avatar

Sebocum, arkadaşlarla görüşelim en kısa zaman da ortak birgün ayarlıyalım.Dediğin gibi biz birbirimizi göremeyince çok özlüyoruz

Eski 15-07-2007, 00:25   #299
Moderatör

Güler's Avatar

Ben de ben de geliyorum. Yoksa ben Bursa'lı mı oldum? İstanbullu arkadaşlar kızmasın, İstanbullu olmasına İstanbulluyum da Bursalı arkadaşlarla tanıştığım ve onları çok sevdiğim için öyle yazdım.

Eski 15-07-2007, 00:33   #300
Ağaç Dostu

heDera's Avatar

Güler hanım, sizsiz olur mu hiç bekliyoruz.Burda yeğeninizde var sizde heriki tarafı temsil ediyorsunuz gelirken bize istanbul'daki arkadaşlarımızın selamlarına getirirsiniz.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:44.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024