View Single Post
Eski 20-06-2012, 19:25   #1455
Orhan Özbilgiç
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gülenmelek Mesajı Göster
Neden fiyat düşürüp satmıyorlar anlayamıyorum. Aslında firmalarla anlaşması nasıl onu da bilmiyorum ki. Yani bitkileri çöpe mi atıyorlar, firmaya iade mi ediyorlar ya da kötü olan bitki için firmaya ücretini mi ödemiyorlar bilmiyorum. Bu kadar kolay gözden çıkarabildiklerine göre... Aslında o sepette tamamen ölmüş bitkiler de yok yani. Kurtulabilecek olduklarını düşünüyorum. Fiyatını çok düşürüp satsalar hem alan hem satan karlı olur sanki.

Orhan Bey sizin çekimleriniz ve bitkiler pırıl pırıl Acaba bitkiler yeni mi gelmiş diyeceğim, belki de görevlisi özenlidir gerçekten

Dün gittiğim Koçtaş' ta ocak ayında gördüğüm Alacalı yapraklı Hebe (Veronica) yine aynı fiyat idi. Üstelik bayağı bozulmuş olmalarına rağmen. Fotoğraflardanda anlaşılıyor zaten. O zaman çok pahalı bulduğum için almamıştım.

NOT: Tarihlerindende anlaşılacağı üzere, ilk fotoğraf ocak ayına ait.

Name:  001.jpg
Views: 919
Size:  59.1 KB

Name:  011.jpg
Views: 911
Size:  65.0 KB

Ellerinde bayağı var. Belliki salt ticari bir strateji. Ben anlamam Bitkiler ölmüş-ölmemiş umurlarında değil.

Bauhaus'ta çekimlerini yaptıklarım yeni. Birde Bauhaus'takiler yinede daha bakımlı Allah için...

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön