View Single Post
Eski 20-02-2012, 06:58   #847
Remzi Sarıoğlu
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-10-2008
804 numaralı yazıya cevap hakkı doğduğu için cevaptır. Meyveli tepe benim olmadığım bir sitede; (Üç sene önce bir satıcı vasıfsız malını ucuza bile yutturup satamamış, ikide bir kimden aldın, kaça aldın, pahalı aldın diye sorar durur. Zılgıtı yiyince hezayanlarını yazmış. Tarih 2009 Haziran. Ondan fiyat ve spek sorduğum tarih 2009 Ocak. O zamana kadar ondan almayıp kimden ve kaça aldığımı öğrenememiş.) böyle bir yazı yazdığınızı bu gün öğrendim. Sen kimsin ki bana zılgıt atacaksınız. Leonarditi orfe teknikten aldığını bana siz söylediniz. Orfe teknik leonarditin yirmi beş kilosunu 48 liraya satıyor. Siz parasal kazığı yediğin için açıklayamadınız. Bana o malı 25 kilosunu 12 liradan teklif ettiler ilgilenmedim. Benim vasıfsız malim, sizin aldığın maldan daha kaliteli. Buda çok açıkça analiz raporlarında gözüküyor. Siz çok terbiyesiz bir kişisiniz. Benden avanta mal almak için çeşitli yollara başvurdunuz. Alamayınca pislik atatınız. Belli bir süredir bu siteye girmemeye özen gösteriyorum. Bir üyenin o günkü yazışmaları gündeme getirmesiyle kendinizi aklamak amacıyla, pislik atmaya devam ettiğinizi bu gün sabah öğrendim. Gündeme gelen yazıyı anında cevaplamak istediğiniz ama ne yazacağınızı bilmediğiniz için yalnız yazılan yazının aslını gönderdiğiniz gözüküyor(794 numaralı yazı). Çünkü gerçekler karşısında ne cevap yazacağınız şaşırdınız. Bu iş bu kadar ucuz değil. Tanıdığım Sayın Malina'nın da sizin bu yalanlarınıza izin vereceğini zannetmiyorum. Bu yazınızda benim kişilik haklarıma bu yazınızla hem müdahale ettiniz, hem de beni rencide ettiniz. Yakında yeni gelişmelerle size cevabımı daha net vereceğim. Lütfen sayın üyeleri ve siteyi kullanmaktan vazgeçin. Forum yüneticilerine ve tüm üyelere saygılarımla, Remzi Sarıoğlu

Eklenen Resimler

Remzi Sarıoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön