View Single Post
Eski 04-02-2012, 16:45   #1014
nevsune
Ağaç Dostu

nevsune's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2007
Bence de keşke sorunun hallolmasını bekleseydiniz. Bazen aksilikler olabiliyor ama çözümleri de olabiliyor. Her alışverişte aksilik riski vardır. Gözünüzle görüp aldığınız bir şey bile eve getirdiğinizde arızalı çıkabiliyor, vs. Çok bilindik "hepsiburada.com" genelde sık alışveriş yaptığım bir sitedir. Haklarında olumsuz bir dünya yorum vardır. Doğrudur insanlar yalan söylemiyorlar ama ben şimdiye dek sadece bir kez olumsuzluk yaşadım, o da halloldu. Çok önemli birşey olmadıkça da alışverişime devam edeceğim.

Zengarden'dan ben de sonbaharda alışveriş yapmış, çok da memnun kalmıştım. Birkaç kez allak bullak ettiğim listemin altından nasıl kalktıklarına ben kendim şaşırmıştım. Kargolamada bir gecikme bende de oldu çünkü bekledikleri soğanların gelmesinde bir gecikme yaşamışlardı. Telefonla görüştüğüm kişi son derece nazikti, özür üstüne özür dilemişti. Bir iki gün sonra istediğim tohumlar özenli bir şekilde tek tek üstlerinde yetiştirme bilgileriyle birlikte paketlenmiş, soğanlar ise özel kesekağıtlarında ve yine yetiştirme bilgileri ile gelmişti. Almaktan vazgeçtiğim tohumu bile paketime ilave etmişlerdi. Amatör bir ruhla ama son derece profesyonelce çalıştıkları için kendilerine teşekkür yazısı yazmıştım. Kaç yıldır alışveriş yapan arkadaşlarım var ve hiç bir şikayet duymadım. Bugünlerde yine sipariş vereceğim.

Yani konunun özeti ben zengarden'dan memnunum

nevsune Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön