View Single Post
Eski 04-11-2011, 16:13   #717
ttuzunalp
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-04-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi acemi_caylak Mesajı Göster
Sayın Epsody,
Bölgemizde maden ocağı olsa zaten alacağım.Araştımamızın nedeni, ne yazık ki Leonardit'te henüz bir standart yok. Dün bir üretici ile konuşmamı aynen aktarıyorum.
25 Kg lık paket için fiyat 25 TL dedi. Ben organik madde oranı %40 ve Nem Oranı %25-30 arası olan bir madde için pahalı olduğunu söylediğimde. Zaten zeytin için bu ürün lüks olur dedi. Bana 25 kilosu 10 TL olan organik gübrelerini önerdi.
Bu durumda Meyvelitepe'nin belirrttiği gibi tescil belgesi kesinlikle olmalı. Çünkü bir standart oturmuş değil. Nem oranı %15-20 ve organik madde oranı %85 olan ürünler biraz pahalı olduğu için, bizim yerli üreticiler işin kolayını bulmuşlar. Size taş toprak yığınını yutturmaya çalışıyorlar.
MERHABA Aarkadaşlar dün istanbul şişli cevahir avmdeki koçtaşa gittim içinde &10 humik &fülvik asit olan organik madde değeri %15 olan 5 kg lık bio organik toprak düzenleyicisini 22 tl ye satıyorlardı yazık yaa araştırmadan alan insanlarımıza yazık ağaçlar net bence herkese reklamını duyurmalı saygılarımla.

ttuzunalp Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön