View Single Post
Eski 07-10-2011, 15:42   #160
furkan yıldız
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-11-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İremsıla Mesajı Göster
Bir anıda ben anlatayım,henüz çok taze.ayın 14ü cemo abla,aras kargoyla küpe çeliği göndermiş.buraya kadar güzel bekliyorum kargo yok dün,cemo abladan mesaj aldım kargo gelmiş,seni evde bulamamış kapına not bırakılmış hemen git kargonu al.şok oldum ben konya merkezde oturuyorum,benim evimle kargo şubesinin arası 10 dakika,evden ayrılmadım kapıda not yok.telefon numaram var aranmıyorum.hemen aradım,adres yetersizliğinden kapınıza not bırakılmış diyorlar,hani kim geldi not nerede benim adresim hep aynı,yanına ekmi yapayım köy kasabada dolaşmayacaklar,burunlarının dibindeyim.telefonda bu bahaneler 5 gündür beklediğim kargoyu bu gün gittim kendim aldım küpeler kurumuş,işinizi doğru düzgün yapın dedim,yüzlerine fırlattım.müdür özür diliyor vs.hiç birşey diyemediler.sağolsun cemo ablam,yanında atlas çeliğide göndermiş tesellim o oldu şimdi çok sakinim.arkadaşlar size tavsiyem,sakın aras kargoyu kullanmayın,yalana alışmışlar üstelikte çok pişkinler.paları ödensin yeter anlayış bu.
Benim durumuma çok benziyor. Ykolko abim sağolsun tohum göndermişti. Annem bütün gün evden çıkmadığı halde güya Yurtiçi kargocular eve gitmişler bulamamışlar. Kargo karşı tarafa geri iade oldu ve Yurdaer abim kendi gönderdiği tohumun parasını ödedi. Yine Yurtiçi kargoyla gönderilen bir paketim yine güya 3 kere eve gidilmiş not bırakılmış. Telefonum yazıyor aramıyorlar. Ben arıyorum kargom niye gelmedi diye. Kargonuz 3 kere adrese gönderilmiş yokmuşsunuz diyorlar. Külliyen yalan. Yurtiçi kargo 1 paketi 2. kez bile adrese göndermiyor ki 3 kere göndersin. Evde olunmadığı konusu zaten baştan yalan. Sığındıkları tek ve en kolay yalan evde yokmuşsunuz. Eğer şubeden gidip almayacaksanız lanet olsun dedirtiyorlar.

furkan yıldız Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön