View Single Post
Eski 24-08-2011, 08:00   #120
Oğuz Karsan
Ağaç Dostu

Oğuz Karsan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-12-2006
Merhaba.

On beş gündür Şarköydeyim. Müthiş bir düzensizlik sürüyor. Etrafta park eden araçlardan trafik yürümemesine rağmen bir tane trafik polisi görmedim. Hangi sokak girilmez, neresi dönülmez belli değil.İsteyen, istediği yere park edebiliyor.

Yolların yarısından fazlası toprak. Belediye yetersiz. Ayrıca kendi saatlerine de inanmıyorlar. Su parasını yatırmak için 16.25'de belediyeye gittim saat 16.30 da veznenin kapandığını söylediler. Duvardaki üç adet saatin 16.25' i gösterdiğini, henüz 5 dakika daha olduğunu söylediğimde, biz bilgisayarımızdaki saati doğru kabul ederiz dediler.

Ertesi gün saat 8.30da belediyedeydim, bu sefer de başkan toplantı yapıyor biraz bekleyeceksiniz deyip saat 9.20 ye kadar beklettiler. Diğer hizmetlerin de yürümediği ilk bakışta belli oluyor.

Esnafı da şımarmış her mal pahalı. Pazarda domates 1.50. Biber 2.00 TL . Tek olumlu tarafı şarapları güzel. Ama dikkat edip birkaç tekel gezmenizi öneririm.Şayeste adlı bir şarap, bakkalda 13.00.TL, bir tekelde 15.00.TL., Diğer bir tekelde 6.50.TL. İşte böyle. Burası bir tatil beldesi. Yorum sizin.

Saygılar.

Oğuz Karsan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön