View Single Post
Eski 16-08-2011, 13:16   #1191
Zeytinlibahçe
Ağaç Dostu

Zeytinlibahçe's Avatar

Giriş Tarihi: 17-07-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi acemi_caylak Mesajı Göster
Ancak Nasreddin Hoca'nın fil hikayesindeki gibi yarı yolda bırakıldık.
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Zeytinlibahçe Mesajı Göster
İlk ürünü ağaçlarımızda kontrollü olarak deneyelim sonrasında görünen, tavsiye edilen eksikliklerini zaman içinde tamamlarız dediğimiz bir ürün.
Ben hala buradayım, uyguladım. Neticesini bekliyorum. Peki siz neredesiniz? Ürünü hangi ağaçlarda kullandık, ne netice aldık ?Ülkemizde ürün çıkarmak işte bu kadar kolay.

Çıkardığınız ürünü sanki bir kooperatif ürünüymüş gibi Uzak bahçelere mal etmeye kalktınız. Oysa ürünü ilk çıkardığınızda ‘’Hayırlı olsun’’ dedikten sonra ‘’Her türlü eleştiriye açık olunmasını özellikle rica etmiştim.

İtirazım size sorulan sorulara ‘’ard niyetli’’ gibi yakıştırmalarla soruya, soruyla cevap vermeniz.
Hani Uzak bahçelerdik, her konuda öncüydük. Ne oldu ?

Alt tarafı çıkıp;

"-Ürünün kaynağı burasıdır."
"-Rafinedir" ya da "-Değildir."
"-Kalsinedir" ya da "-Değildir" diyeceksiniz. Hepsi bu.
Bunları söylemek ne kadar zormuş. Net cevaplar verilmeyecekse forumda ne yapıyoruz? Oysa bugüne kadar diğer ürünleri eleştirirken şahindik, ne oldu.

Daha önce aramızda telefon görüşmesi olmasına rağmen forumda yazıp, tribünlere oynamayı tercih ettin.

Alıntı:
Ama efendisine tapınmayı ve arkasından gözyaşı dökmeyi biliyor.
Bu ne şimdi. Yakışıyormu? Hamleti yarım okumuş, heyecanıyla her cümlenin sonuna ekler yapan öğrenciler gibi. Madem sen istedin belden aşağı vurmayı al öyleyse…. Senin gibi maaşımı yazdırandan almıyorum hiç değilse, kendi adıma yazıyorum. ( bana da yakışmadı biliyorum )

Kral ne demek? Forumda bir krala ihtiyacımız yok. Olsaydı emin ol oyum Sn Meyvelitepe ye giderdi.

Alıntı:
Zeytinlibahçe kaç tane bakteri incelemiş. 2 yıldır kullandığı ürünü bir kez olsun sorma gereği duymamış. İşine gelince "ben kimya profesörü değilim" diyor.
Sen de biliyorsun ki bu konudaki bilgim kendime ve çevreme fazlasıyla yetecek kadar var. Ama sen kendi adını vereceğin bir bakteri keşfetmeye çalışıyorsan onu bilemem. Bir şekilde konuları biyolojinin içine çekmeye çalışıyorsun, yoksa tek bu konuda mı kendini yeterli görüyorsun?

Uzun, uzadıya günlerce tartışmaya alışık değilim. Bugünlerde tartışamayacak kadar da keyfim yerinde. Söyleyeceklerim bunlar, konuyu başka yerlerede çekmeyelim.

Zeytinlibahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön