View Single Post
Eski 16-08-2011, 02:00   #1180
Lilium
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sarıcan Mesajı Göster
Sn. meyvelitepe,

Sizin elinizde fiziki olarak numuneniz var. Eğer yanıltıldığınızı iddia ediyorsanız firmayı dava edersiniz. Ürün kalsine mi değil mi? Ya da istenilen diğer spektlere uygun mu değil mi? Hesaplaşırsınız.
Arkadaşlar konuyu tekrardan aynı yerlere getiriyorsunuz, kısır bir döngü olarak birbirimizin kalbini de kırıyoruz.

Gerek varmı?

Sevgili meyvelitepenin altı ürünle yapmış olduğu deneyi (ya da analizi) ilk tebrik edenlerdenim, kendisini de kutladım.

Ama bunları açıklamasına biraz şüphe gözüyle baktım.

Neden mi?

Kişisel analizinizde böyle bir sonuçlar çıktıysa bunu resmi olarakta analiz ettirip belgeleyip afişe etseydi ona tamamıyla katılırdım, bunları yapmadan afişe etmesini yanlış, yanlı, ya da karalama olabileceğini düşünmek hakkım değil mi?

Her söylenene inanacakmıyız?

Ondan dolayıdır ki, dedim. Meyvelitepe senin terazin allahın terazisi mi.

Kalbini kırmak hiç istemem, üzülürüm, kırdıysamda özür dilerim. Ben sadece bir şeyi ifade edebilmek için o cümleyi kullandım.

Sevgili Meyvelitepe kişisel olarak bir ürünü ya da bir kaç ürünü test edebilir, iyidir kötüdür karar verebilir, Bu onun olduğu gibi herkesin doğal hakkıdır, amma bir ya da bir kaç ürünü test edip iyidir ya da kötüdür diye afişe edemezzz. Bu hakkı nereden alıyorsun diye sormazlar mı?
Kimse kusuruma bakmasın.

Üstte sevgili sarıcanın dediğini bende dedim, (yanlı taraf olarak lanse edildim)bu yapılmış olsaydı belki de bu kadar yazışmaya bu kadar bir birbimizi kırmaya gerek kalmayacaktı.

Bu neden böyle yapılmadı da, bu şekilde yapıldı? Neden???

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön