View Single Post
Eski 09-08-2011, 10:37   #1134
Dogasever
Ağaç Dostu

Dogasever's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2007
Sn Sarican

Ben firmadan ayrıldığımı belirtmiştim. O yüzden, firmanın yasal konularına ve teknik uygulamalarına ilişkin açıklama yapmam artık doğru ve etik olmaz. Artık muhatabı da değilim zaten. EM Agriton Ltd yetkilileri mutlaka size buradan yanıt vereceklerdir.

Ben de zaman zaman bu forumda sizinle hararetli tartışmalar yapmış olsam da, bu tartışmaların kişiselleştirilmemiş ve bilime dayalı yanlarından herkesin kendi adına bir şeyler öğrendiğini düşünüyorum. Bu amaçla sorulmuş sorularınız için ben de size teşekkür ederim. Sizi bu başlıkta başka konu yazınca ayrı başlık açmaya davet ettiğimde kızdırdımsa özür dilerim. Ama bu başka başlık birçok insanın gübrelere bakış açısını değiştirdi ve ben de az da olsa buna katkıda bulunduğumu sanıyorum. Demek ki "kötü sandığımız her şey kötü olmayabiliyor, iyiliklere vesile olabiliyormuş." Aynı anlayışla, yaşamımızdaki pek çok olumsuzluğu olumluya çevirebileceğimizi sanıyorum. En azından ben bunun için çaba gösteriyorum. Size ve herkese aynı şeyi öneriyorum. Sevgi ve saygıyla kalın.

Dogasever Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön