View Single Post
Eski 01-08-2011, 10:35   #59
TaşevliBahçe
Ağaç Dostu

TaşevliBahçe's Avatar

Giriş Tarihi: 09-03-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi epsody Mesajı Göster
Sn. Rafet Uzunok, bahçenizden sunduğunuz görsel paylaşımlarınız üzerine size bazı sorularım olacak, ürünleriniz bereketli olsun derken, domateslerinize uyguladığınız kaolinin yetersizlikleri ile domateslerinizde belirgin güneş yanığı gözlemlemiş durumdayım.

Bu gözlemimi ilgilenen arkadaşlarımla da paylaşarak bu uygulamanın üzerine görüşlerini almak istiyorum, Öncelikle aynı bölge içindeki arkadaşlarımdan Ayhan kaptan ile sevgili dostum Halil Öneni bu konu ile acilen ilgilenmeye davet ediyorum, sevgilerimle birlikteliğimiz daim olsun dileklerimle hoşça kalın.
sayın epsody , öncelikle takibiniz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
domateslere uyguladığımız kaolin sorusuna gelince oldukça iyi miktarda uygulama yapmıştık. resim de görülen domateslerimiz çıplak gözle baktığımızda oldukça iyi durumda görünmelerine rağmen fotoğrafta anlayamadığım şekilde yanık yanık çıkması benimde dikkatlerimden kaçmadı doğrusu.Hatta resimleri beğenmeyip, yayınlamamayı bile düşünmüştüm.
Bu akşam bahçeye gittiğimde doğal ışık ortamında tekrar resimleyip , konuyu bu resimlerle tekrar gözlemlemek istiyorum.
saygılarımla, görüşmek üzere hoşçakalın...

TaşevliBahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön