View Single Post
Eski 30-05-2011, 09:22   #2
sebnem&mircan
Ağaç Dostu

sebnem&mircan's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2011
Ilk resim seraya donen mutfagimin bir kosesi. Yagmurda iceri tasinip guzel havada disari tasinan sebze fidelerim.
Ikinci resim biber fidelerim. Ucuncu resim domateslerin aralarina dikmek icin cimlendirdigim kadife ciceklerim ama bu halleriylede is gorurlermi bilmiyorum. Sanirim cicekli olanlardan (hazir) alacagim. Feslegende var onlarda cok kucuk onlardanda hazir fide alacagim aralara serpistirmek icin. Dorduncu resim ikinci cicegim morning glory (sebzelerden sonra cicekte damara girdi sonumuz hayir olsun bakalim ) Besinci resim fidelerimin icinde cok kiymetlim olan red robin. Kiymetlim diyorum cunku cimlendiremedigimi sandigim topragini tekrar kullanirim diye bi kenara koymustum. Bir sure sonra kullanmak icin topragi saksiya dokerken icinden cimlenmis olarak buldugum red robinim ) Ne kadar mutlu oldugumu tahmin edersiniz...
Simdilik resimlerim bu kadar. Bir kac gundur cok yagmur yagdigi icin bahceye gidemedim fidelerin son hallerini cok merak ediyorum. Bir kac gun havalar guzel olacakmis yarin hemen gidecegim kalan eksiklikleri tamamlayip bir kac resim cekecegim. Tekrar gorusmek uzere sevgiler.

sebnem&mircan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön