View Single Post
Eski 20-02-2011, 11:18   #25
Zeytinlibahçe
Ağaç Dostu

Zeytinlibahçe's Avatar

Giriş Tarihi: 17-07-2009
Bizim Aliağa grubu dün kıdemli müdür hariç (Ankara ya gitmek zorundaydı) metroda buluşup yol boyunca gırgır, şamata fıkralar eşliğinde çok keyifli bir yolculukla İzmir e gittiler, hem bir arada olmanın hem de öğrenilecek olan konunun heyecanını taşıyorlardı. Bir ara birbirlerinide kaybetmişler, şimdi sorsak Halil bey anlatmaz

Ben maalesef bulunamadım, eşim katıldı, tahmin edildiği gibi eğitim çok faydalı olmuş, çok önemli notlar tutulmuş, şimdi sıra bunları uygulamakta…

Bizimkiler zaten doğal mücadelenin önemini biliyorlardı, eğitimin sonunda ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bir defa daha anladıklarını belirtiyorlar, bir çok yeni bilgiyle döndüler. Gruba yeni katılacak olan, doğal üretimin arifesinde, yakın bahçe komşumuz, büyüğümüz Mehmet yüzbaşıoğlu nun ( kısaca yüzbaşı derim, eşim bazen rütbeleri karıştırp binbaşı da der) dinlerken tamam tövbe bundan sonra zehir yok dediği duyulmuş.

Bu tür eğitimler kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatlar, düşünün bir kere bir konuya hayatının büyük bir kısmını vermiş, kendini adayıp, onlarca, yüzlerce kitap okumuş değerli bir eğitmen, tecrübelerini bizlerden bir teşekkürden başka hiçbir şey beklemeden serum gibi, hap gibi bilgileri kısa zaman içinde veriyor. Lütfen bilginin kıymetini bilelim.

Eğitimde katkıları bulunan değerli yüksek ziraat mühendisi Dr. Nilgün Yaşarakıncı, Ziraat yüksek mühendisi Mine Pakkaner hanımefendilere, Memet bey ve agaclar.net e sonsuz teşekkürler, bundan sonraki tüm eğitimlerde varız…

Zeytinlibahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön