View Single Post
Eski 17-11-2010, 23:43   #2
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Sayın nesli6 güzel yorumunuz için bende size teşekkür ediyorum. Sözünü ettiğim sera başlı başına sukulent serası olduğu için mutlaka aradığınız birşeyleri bulabilir veya aramadığınız halde gördüklerinizi almaya karar verebilirsiniz. Mesela ben ilk gidişimde aporocactus, astrophytum, turbinicarpus, yılbaşı, paskalya, atlas ve bir gecelik gelin gibi kaktüs türlerini aramaktaydım. Sonuç olarak hala aramaktayım fakat haworthia, titanopsis gibi türlerle geri döndüm Her halükarda bulamasanız bile eğer meraklısı iseniz çok sayıda sukulenti bir arada görmek güzel bir deneyim olacaktır.

Şahsen görmeden, elime alıp incelemeden bitki alamam ama sizin için sorun yoksa size diğer bir alternatif olarak Taner Angay' ın online sukulent satış sitesi www.kaktus.web.tr yi önerebilirim. Çeşit bol, fiyat uygun ve forumdan bir çok kişinin alış veriş yaptığını bildiğim için güvenli. Bauhause' taki uygun fiyatlı çeşitli kaktüslerin bir kısmınında Taner Bey' in Antalya' daki serasından geldiğini söyleyebilirim. Online siteden veya offline Bauhause' tan bir şekilde zaten alıyoruz.

Saygılarımla...

Düzenleyen sariefe : 18-11-2010 saat 01:28
sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön