View Single Post
Eski 12-10-2010, 06:48   #28
ensar
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-02-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba Mesajı Göster
(Sayın CUMHUR TOMBA inanıyorum ki bu yazımı da okuyordur. Kendisini ya da merak eden herkesi Muratlıya davet ediyorum benim ya da arkadaslarımın göremedikleri kurbağa ve kaplumbağları görebilecekler mi ?)

Sevgili Ensar Bey,
Muratlı'da durum nedir bilemiyorum. Fakat ben sizinde bildiğiniz gibi Uzunköprü'de (Balaban köy) kalıyorum. Yani Ergene'nin son bölümü sayılbilir. Biraz aşağımızda Meriç Nehri ile birleşiyor. Buralarda bırakın Kaplumbağa ve kurbağayı içinde bir tek canlı bulamazsınız. Sadece Lağım ve kimyasal sıvı akıyor diyebilirim.
Sevgili Cumhur,

Çok şansızsınız, hemen köyünüzün Muhtarını vede İhtiyar heyyetini Muratlıya getirin. Yapılan uygulamayı görün. Bu gün ya da yarın fotoğrafları yayınlanacak olan kurbağları , kaplumbağları ve de mutlu Muratlı insanlarını gözlemleyin.

Sonrada aranızda yol parası toplayıp Ergene yi bizde temizletiyoruz diye boy boy fotoğraf çektirip kirletilmesinde bir sakınca olmadığını iddia edenlere bir şekilde karşı çıkın.

Karşı mı ? Destek mi ? Kirletme devam edebilir, önemli olan kirlenmenin temizlenmesi !!!!! Di mi ?

Ben anlayamadım dostum. Lütfen bana yardımcı ol.

Sevgiyle kalın

ensar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön