View Single Post
Eski 11-10-2010, 19:11   #21
ensar
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-02-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Dogasever Mesajı Göster
. Onbinlerce insan bu nehrin kötü kokusunu çekiyor. Trakyada olmayanlar bilmezler. Sadece derenin kıyısının kötü koktuğu ama 100 metre uzaklaşınca kokunun bittiğini sanabilirler. Ama durum böyle dğeil maalesef.Bugün aldığım rapora göre, Muratlıda koku tamamen bitmiş ve insanlar çok mutlu. Pencereler açık. Nehırde kurbagalar ve kaplumbagalar yuzuyor! İnsanlar rahatçe nefes alabiliyorlar.
Eklenti 174544

Eklenti 174545
Sayın Doğasever,

Muratlı deresinde bu gün ne bir kurbağ nede kaplumbağ bulabilirsiniz isterseniz her hangi bir dereden 10 adet kurbağ vede bir kaç kaplumbağ getirip muratlı deresine salalım bakalım kaç dakika yaşayacaklar.

Size Ankara dan rapor gönderiyorlarsa mutlaka farklı bildiriliyordur ama yazık.

Sayın CUMHUR TOMBA inanıyorum ki bu yazımı da okuyordur. Kendisini ya da merak eden herkesi Muratlıya davet ediyorum benim ya da arkadaslarımın göremedikleri kurbağa ve kaplumbağları görebilecekler mi ?

Sayın Doğasever,

Yol parası fiyatına yaptığınız projenin finansman boyutunu açıklar mısınız ? Bu rakkam nereden nereye gidişin ücreti.

Yoksa alınan çeklerin tarih vede miktarlarını size ORTAKLARINIZ BİLDİRMEDİ Mİ ?

Eğer bunlarda bildirilmedi ise sanırım yollarınız farklı ?

Siz açıklamaz sanız ben yol ücretini açıklarım.

Bu yazımı okuyan tüm forum katılanlarını hafta sonu Muratlıya bekliyorum. Benim göremediğim, sayın doğaseverin yukarıda belirttiği mutlu kurbağa ve kaplumbağlarını belki sizler gösterebilirsiniz.

Sevgiyle kalın,

ensar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön