View Single Post
Eski 04-09-2010, 22:21   #42
ahmet58
Ağaçsever

ahmet58's Avatar

Giriş Tarihi: 23-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nariçi Mesajı Göster
Ahmet bey, bende kullanmadığımız setüstü fırınlı ocak var. Bunu kuluçka makinası olarak nasıl kullanabilirim. Yardımcı olurmusunuz?
sayın nar içi selamlar forum kuluçka turkey forum yaz her türlü bilgi orada var bende yardımcı olurum ama önce kendi makinamda randımanı alayım ona göre gerekli bilgileri bende veririm yaklaşık 6 ay boyunca sürekli okudum bu forumu yazıştık sorular sordum sağolsun çok yardımcı oldu herkes yani bende acemiyim ama dün ilk yumurtaları koydum bakalım bi çıksın benim değerleri nasıl yaptığımı neler uyguladımı seve seve yardımcı olurum ama bildiğim fırındanda çok güzel makina olur ben sana gerekli malzemeyi şimdiden söyleyim
bunlar kesin değişmes 1 termostad 2 nem ölçer 3 küçük bligisayar fanı basit 4 en önemlisi yapacaın fırının içine koyacağın yumurtaları çevirecek mekanizma ben bunu hazır aldım ama kendi yapanlar var
http://www.turkeyforum.com/satforum/...d.php?t=521751
buradan bakabilirsin çeşitli denemeler yapanlar var otomaği var elle çeviren var sana kolay gelsin gerisi kolay 2 ampül ve sen bunları yap sonra değerleri beni tamin ederse benim değerleri uygularsın ben beklemedeyim 16 gün sonra inşallh çıkın var nasip olursa

ahmet58 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön