Konu: Aşılama
View Single Post
Eski 04-03-2010, 19:15   #498
orcanöbekçi
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-02-2007
Teşekkürler,sevgili arkadaşlar,
Bazen yaptığımız bazı faaliyetler, başka bazı şeylere vesile olabilir.Ne kadar memnun oldum bilemezsiniz.Yapmış olduğum aşı,sitemize giripte okuyan sessiz kalabalığa, hiç olmasa birisine sitemize üye olmak için vesile olmuş.Ne mutlu bana.Umarım Sayın E.TEKİN
arkadaşımız sitemizden çok istifade eder.Sayın E.TEKİN ,göreceksiniz bu sitede insanlar
okadar mütevazi,okadar candan ve yardım severlerki sorunlarınıza hemen yardıma koşuyorlar,yol gösteriyorlar.Bu sitede saadece site yöneticileri değil herkes birbirinin sorunları ile ilgileniyor.Burada ziraat mühendisleri,mikrobiolojistler,uzmanlar kendini bitkilere adamış olanlar bilsen kimler var kimler.Önce soru soracağın konuları bu site içinde iyice araştırmalısın,çünkü her konu detayı ile izah edilmiş.Eğer ginede soracağın soru varsa
o zaman sana bir çok kişi yardımcı olacaktır.Mesela ben size atfen bu satırları yazıyorum ama benimde sitede bir görevim yok.Göreceksiniz çok memnun kalacak ve çok yeni şeyler öğreneceksiniz.Yeniden hoşgeldiniz der saygılar sunarım.

orcanöbekçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön