View Single Post
Eski 10-01-2010, 19:03   #33
efevebadem
Yeni Üye

efevebadem's Avatar

Giriş Tarihi: 11-10-2009
Unhappy

Sevgili dostlar mutluyum cunki badem kefeni yırttı. Kedilerde olan bu rahatsızlık iki sekilde gerceklesmekteymis. 1. Mikrobik sarılık 2. Karaciger veya safra kesesinden kaynaklanan sarılık
Bademin sorunu ben ve kızım hafta ici okul icin evde yokuz ona uzulmus herhalde mama yememis 2 3 gun ve karaciger vucut yaglarını eritemediginden problem olusmus. Yeni bir sey daha ogrenmis olduk. Kediler 1 gunden sonra mama yemiyorlarsa dogru veteriner dosta....
Tabii bu arada bu mama karmasasıda devam etmekte bazı vet arkadaslar kuru mama ve kaliteli derken cok guvendigim orta yaslı veteriner arkadasım ve kızımın hocası olan veteriner haslanmıs kemikleri alınmıs tavuk ve alelade mama diyorlar bir turlu cıkamadım ben bu isin icinden. Efe su an 3 yasını tamamladı 2007 aralık dogumlu. 1 yasına gelene kadar Hills, Royal Canin, Nutra Nuget gibi en kaliteli mamaları verdim sonuç egzama su an dana akcigerini haslayıp veriyorum aksamda mutlaka orta kalite mama.... Bu efe zaten kendini martı falan sanıyor herhalde nerede deniz görse farketmez efe denizde mevsim farketmiyo zaten Alman cobandan cok ayıya benziyor biz onu ayı diye seviyoruz.... Tum dostlara selamlar saygılar

efevebadem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön