View Single Post
Eski 13-12-2009, 13:43   #4
gece
Ağaç Dostu

gece's Avatar

Giriş Tarihi: 22-02-2007
Çiçek isimleri taslağı hakkında

Çorbaya tuz hesabı, böyle bir taslak hazırladım.

Böyle bir şey midir düşündüğünüz?

Tablo kullandım, çünkü devamı eklendikçe alfabetik (alfanümerik desek daha doğru) sıralanabiliyor (başlıklara tıklayıp görebilirsiniz), 'sıra no' ekledim, sadece ekleme ve çıkarmalar görünür olsun diye, çok da gerekli değil, galeri ve foruma linkler diye sütun açtım, onun yerine sadece farklı isimlerine linkler verilerek sütun tasarrufu v.s. sağlanabilir. Küçük resim, küçültülmüş fotoğrafın galerideki halini açıyor, onun yerine o konudaki galeri linki adresi verilebilir.

Taslak olduğundan ilk iki satırı doldurdum, her ikisini de biraz farklı (link işaretçisi/link adresinin tamamının yazılması v.s.) yazdım ki tercih edilebilsin.

Bir bakın bakalım.

Yalnız küçük resim eklemede sorun olabilir mi, henüz bilmiyorum, aynı konuya beşten fazla görsel eklenmesinde sıkıntı olabilir. Limitler ile ilgili sıkıntı olabilir v.s. (vBulletin'in sınırlamaları gibi!).

Taslak olarak bakın, kopyalayıp, değiştirin, öneri getirin, taslağın 'eti sizin, kemiği...'

gece
taslağa siz de taslayın, onun için 'et, kemik' olayına girdim, diyen, yapacak çook işi olan forum kişisi!

gece Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön