View Single Post
Eski 03-10-2009, 20:15   #12
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi limon Mesajı Göster
acaba diyorum, bir hedef mi olmalı?

Mesela "Çevre Kirliliği ve Küresel Isınma'ya dikkat çekmek ve Çevre Koruma bilincinin topluma yaygınlaştırılması amacıyla elde edilecek gelirle (burayı attım tabii, ne geliri nerden elde edilecek) şurada şu yapılması planlanıyor" gibi bir şeyler mi olmalı acaba?

Açıkçası projenin amacı sadece dikkat çekmek midir, bir şeyler yapmak mıdır?
Burada anlatmaya çalışmıştım, ama ne kadar toparladığımdan emin değilim
Alıntı:
Dünyanın çivisini çıkaranlar kadar, bunu seyretmekle yetinenler de benzer biçimde sorumluysa, çözümler bulmak ve uygulamak zorundaysak, her vesile ile hatırlamalı, hatırlatmalıyız....

Hem değişim gerektiğini bilip, hem "Şöyle yap, böyle yap" laflarını dinlemediğimize göre, "ne yapmalıyım" diye düşünmek gerektiğini her dinlediğinde hatırlatan bir müzik işe yarar mı? En azından konunun farkında olanlar için, arka planda fazladan bir vicdan azabı durumu yaratır mı?

"Birlikten kuvvet doğar" mı? Tek tek düşündüğümüz, anlatmaya çalıştıklarımız, hep birlikte, bir ucundan tutarak ortaya konduğunda verdiği enerji artar mı?
Amacımız, doğrudan birşey yapmak değil. Herkese, bir şey yapmanız gerek diye seslenmek...

Alıntı:
Beraberce hareket edilecek kurumlar, dernekler vs.. var mıdır? (belki bir yerlerde yazıyordur ben görememişimdir)
Şimdilik : http://www.dogaicincal.com/destekleyenler.html
Arayışlarımız sürecek...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön