View Single Post
Eski 12-11-2006, 19:37   #18
aybala
Ağaç Dostu

aybala's Avatar

Giriş Tarihi: 15-10-2004
Ben biraz özetleyeyim toplantıyı.

Toplantıya katılanlar kafeye geliş sırasına göre...
Şükran, eşi, Mahmut Leventoğlu, aybala, bahçivan, beetlejuice, bonsaisever, malina, erguvan muhibbi, cemada, simurg

Bugünkü toplantımıza "neye niyet neye kısmet toplantısı" diyebiliriz. Haftalardır yazıştığımız şeylerin neredeyse hiçbirini yapmadık. Ama hem tanışmadığımız arkadaşlarla tanışma hem de hobi bahçesi çalışması hakkındaki fikirlerimizi yüzyüze konuşma imkanı bulduk.

Gelmeyen arkadaşları beklerken bahçivan ve Mahmut Leventoğlu' nun getirdiği kaktüs ve çiçekleri masanın üzerine çıkartıp paylaştık. Hatta bahçivan kafede menekşe bırakmadı. (Ben de akşam bir kahvesini içip, onun balkonunda çiçek bırakmadım. ) Mahmut Bey Yalakdere davetini tekrarladı. Uygun bir zamanda oraya bir gezi düşünüyoruz.

Havanın güzel olması nedeni bir ara ortamı görelim diye hobi bahçesini ziyaret etmeyi düşündük ama son anda geç kalacağımız ve oradaki arazinin ve belki de yolların balçık olma ihtimali yüzünden yönümüzü Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesine çevirdik. (Site üyelerine burayı ziyaret etmelerini şiddetle öneriyoruz.) Burada geçirdiğimiz bir kaç saatten sonra evlere dağıldık.

Düzenleyen aybala : 13-11-2006 saat 08:57
aybala Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön