View Single Post
Eski 15-09-2009, 22:16   #4394
sevim.K
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Şener KÖKSAL Mesajı Göster
Bu renklerden sizde yavru ve yaprak olarak olanlar var. İnşallah durumları iyidir.
Şener Bey; yaprakları size yazmıştım paketi açtığımda yanımda olan arkadaşlara birer ikişer tane vermek suretiyle paylaşmıştım. Bir arkadaşım kendisine verdiğim bir yaprağın çimlendiğini, yavrulamasını beklediğini söyledi. Yavruladığı zaman benim için de çoğaltacakmış teşekkür amacıyla. Ben de sağlıkla yetiştirmeyi başarırsak bize bu paylalımı sunan insana da teşekkür etmiş oluruz dedim

Bende kalan yapraklar henüz çimlenmemiş hep söylüyorum yapraktan yetiştirmede başarı yüzdem düşük diye. Ama yapraklar canlılar. İnanıyorum yetiştirmeyi başaracağım.

Yavrular da gelişiyor. Yalnız çok üzgünüm bugün bir kayıp verdiğimi gördüm. Ama buna karşılık iki yavruda da çiçek tomurcukları vardı. Biraz daha toparlarsalar kendilerini sevinçle fotoğraflarını paylaşacağım. Şimdilik acele etmiyorum çünkü henüz akılları sizin becerikli, sıcak ellerinizde. Hala yabancılık çekiyorlar burada

Sevgili Fatih sizin dört yavrunuzun dördü de yaşamak için direniyorlar bütün güçleriyle. Çok küçücüktüler geldiklerinde biliyorsunuz. Çok az farketti gelişmeleri ama büyüyecekler, inanıyorum

sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön