View Single Post
Eski 30-08-2009, 17:29   #288
ertek55
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-05-2009
ben kendim bizzat kullanıyorun

arkadaşlar bende bagırsak iltahaplanması yani kolit hastalığı vardı .tabi bunun için üç defa özel olarak doktora gittim doktorun verdiği ilaçlar hiç fayda etmedi bende alternatif tıpda çareler armaya koyuldum ve araştırmalar sonucunda mucize ilacı buldum çok şükür sildi attı.önce balla karışımını kullandım sonra zeytin yağ içinde yaptığım ilacı kullandım çok şükür şimdi iyiyim.tadını merak eden arkadaşlara ballı olanı eh fena değil ama zeytin yağ içinde olanı igernç bir tat onuda pezmez eşliğinde tükettim yani 1 yemek kaşığı kudret narı üzerine pekmez o şekilde yaptım .yapılışıda kolay robotdan geçirdiğim kudret narlarını balla karışdırdım 10veye 13 gün beklettikden sonra kullana bilirsiniz diğeri zeytin yağlı olanı sızma zeytin yağının içine doğranmış kudret narlarını bir kavanozda birleştirin ağzını güzelce kapatıp güneş gören bir yerde en az 6 ay bekletip 6 ay sonunda kullanmaya hazır.aç karna sabahları 1 yemek kaşıgı pekmez veya balla karıştırarak 41 gü kullanılacak 41 gün sonra geçmiş olsun .Allah herkese saglık sıhhat versin.

ertek55 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön