View Single Post
Eski 07-08-2009, 16:19   #72
alideryacengel
Ağaç Dostu

alideryacengel's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2009
sayın aslan k.hangi resimleri gördüğünüzü bilmiyorum.ama eklediğiniz resim benim yaşadığım köydeki bir evin emlakçı tarafından çekilmiş resmi.google eartta ben bu yöreye 3 resim ekledim.eğer resimlerde deryacengel ismini görürseniz benim eklediğim resimlerdir.geçen yıl eklemiştim onları.eğer emlakçıların ilanlarına bakıpta beğendiğiniz bir yer olursa köyden sahibini bulur daha ucuza almanızı sağlamayı denerim.ben burayı 7.500 liraya geçen yıl emlakçıdan aldım.sahibine emlakçı 4.000 lira vermiş.arada bayağı fiyat oynuyor.bu sene birisi evini satıyor.adam daha pazarlık bile etmeden bana 9.000 e düştü.evin sahibi muhtemelen 7.500-8.000 e düşebilir.emlakçı 14.000 lira istiyor.emlakçıya fazladan ödeyeceğiniz miktarla evin bir onarımını yaptırırsınız.bana da soğuk bir şişe bira ısmarlarsınız.komisyonumu almadan olmaz.
sayın riko.istediğiniz evi yapmanızı bende sizin kadar istiyorum.dileğim evinizi bitirip yerleşmeniz ve huzurlu , keyifli günler geçirmeniz.tanıdıklarınız olan bir köyde ev yapacak yeriniz var.bu sizin için bir şans.yavaş yavaş evinizi de yaparsınız , bahçenizide.o güzel yetişkin zeytin ağaçlarını seyrederek pencerenizde ya da baheçenizde çayınızı içersiniz.ama bu dileklerim için bir ön şartım var.mutlaka internet bağlantınızı gerçekleştirmelisiniz.ben , benimle ayni şeylerden hoşlanan dostları(lütfen bağışlayın , artık bu sitedeki herkesi kendime dost kabul ettim.) yitirmek istemiyorum.

alideryacengel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön