View Single Post
Eski 20-07-2009, 19:41   #85
thomasina
Ağaç Dostu

thomasina's Avatar

Giriş Tarihi: 05-06-2009
Kıyamam sana. Geçmişler olsun. Ben de bugün bayağı araştırma yaptım ama resimle bile olsa kimse bana birşey söylemek istemedi, gözleriyle görmeden. Nazımın fazlaca geçtiği kişiye de tatilde olduğundan ulaşamadım. Ama çevremde soruşturduğumda benim bahsettiğim olayın sokak kedilerinde sıklıkla rastlandığını iyice anladım, ki sizinki sanırım daha farklı bir sorun. Ama tabii her neyse hemen müdahale yaptırmış olmanıza çok sevindim. Narkoz onu bayağı bir sersemletecek ama o kadar eminim ki bir şeyi kalmayacak. Toparlanacak inşallah, kaygılanmayın diyeceğim ama biliyorum ki yersiz, en azından içinizi serin tutmaya çalışın. Ne badireler atlatıyor bizim kuzucuklar biliyorsunuz. Bunu da atlatacaksınız birlikte. Acaba tedavi ne kadar sürecek? Riskli bir durum var mıymış? Sıçraması söz konusu mu? Merak ettim açıkçası. Bu arada kaç yaşında Süt Oğlunuz? Çok güzel bakışları olduğunu biliyorsunuz değil mi? Bir içim su maşallah, nazarlardan saklansın... Belki diğer kedi başlığında okumuşsunuzdur bende de iki kardeş var henüz bir yalık olmadılar. Annesizler. Kurtardık, yaşıyorlar ama hala gözümü ayıramıyorum. Evdeki oğlum onlar yüzünden huzursuz hala. Sersemlemiş haldeyim. Bir de bugün bebekler ishal olmaz mı? Ne yaptım da oldular anlayamadım. Canım çok sıkıldı. Şimdi sürekli kum izlemesindeyim, üzücü gerçekten. İshal bebekler için çok riskildir bildiğimden şu anda ne yapsam bilmiyorum.
Neyse zaten hastanız var, lafı uzatmayayım. Habersiz bırakmayın oldu mu?
Tekrar geçmiş olsun, acil şifalar güzel oğlunuza...

thomasina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön