View Single Post
Eski 16-04-2009, 09:35   #165
epsody
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Toprak sevgisine minnettarlık

Sn,Remzi sarıoğlu seçimlerde bende oradaydım dün döndüm, Muratı çok sevdiğim bir arkadaş çuğunlukla ihtiyaçlarımı oradan karşılarım,orada bir de arıcılar ticaret var onlardan da leonardit+kilonop+mineral gübre karışımı kompoze bir malzeme omca-mineral gübre alıyorum, birde iskele tarafında belediye parkının arkasında çetinler ticaret var bunlara ben devamlı leonarditin bütün forumlarını getirmelerini elerinde bulundurmaların tembihlemişimdir.

Senin bayilik işlemlerinin geliboluda ki ilk destekçisinin benim olduğumu söylersem abartmış olmam, arkadaşım üyelik işlemlerimde açıkladığım gibi toprak,bahçe, vede kompost ilgi alanlarımın başında gelmesinin sebebi bir çevreci olarak kendimi toprağa karşı daha duyarlı olmamın gereği olarak topraklarımıza gereken ilginin gösterilmemesinden dolayı topraklarımız kan kaybediyor anlamında topraklarımızın organik kayıpları hat safhasına ulaşmış mineral güreler le doygunluğa varmış can çekişir durumdan kurtarmak için organik toprak düzenleyicilerin acilen devreye alınıp kırsal insanına tarımla uğraşanlara bunları önce anlatmak sizlere düştüğünün farkında olarak. Belli bölgelerin köylü-tarımcı günleri düzenliyerek bilgilendirirseniz, kendinizi kabul ettirmede zorluk çekmemiş olursunuz

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön