View Single Post
Eski 05-08-2008, 10:34   #18
Sebahattin Sargın
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Biz ilk toplantımızı 5 kişi yapmıştık. O toplantıdan sonra sıkı çalışıp bu sayıyı arttıracağım demiştim arkadaşlarıma. Bu toplantılarda ki en büyük amacım üyelerimiz arasında bir aile ortamı oluşturmaktı...

Bunu başardığıma inanıyorum, inanmak istiyorum. Şartları elverdiği sürece sağolsunlar ağaclar.net'teki ailem beni hep desteklediler. Yalnız bırakmayıp o güler yüzleri ile toplantımıza neşe kattılar...

Her toplantıyı büyük bir heycan ile bekliyorum, özenle tasarlıyorum. Öyle güzel olsun ki diyorum gün sonunda dostlarım tatlı bir yorgunluk ve yüzlerinde tebessüm ile ayrılsınlar...

Sadece kendi şehrimde değil, diğer şehirlerde ki toplantılarıda destekledim. Şartlarım elvermediği için katılamadım çoğuna ama gönlüm onlardaydı hep. Onların güzel haberlerini duydukça da sevindim....

Bu belki de benim organize edeceğim son toplantı bir süreliğine...

Çünkü Eylülde üniversite eğitimim için Bursa dışına çıkacağım. İlk tercihim Bandırma, inşallah tutar orası. Öyle olursa artık Güler Hanımcığım bahçesinde toplantılar organize edeceğim. Bakarsınız bir de agaclar.net Balıkesir ekibi kurarım

Bunları niye yazdın şimdi derseniz bilmiyorum, içimden yazmak geldi. Sözlerimde kimseye karşı bir sitem yoktur bu bilinsin lütfen...

Toplantı listemizdeki rakamlar artmaya başladı
1-Sebahattin SARGIN
2-Selahattin YILMAZ
3- Güler Hanım ve Eşi Oğuz Bey
4- Turco
5- Ferda ÜLKÜMEN
6- ...?

Katılacak olan arkadaşlarımızın listeye isimlerini eklemeleri önemle rica olunur...

Sevgiler

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön