View Single Post
Eski 04-08-2008, 15:04   #12
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili arkadaşlar, gurubunuz toplantı yapıyor ve sizler katılmıyorsunuz. Eğer çok önemli bir mazeret veya sağlık sorunu olmadıktan sonra, neden katılınmıyor anlayamıyorum. Çok uzak mesafeler olmadıktan sonra ekonomik özgürlük de sorun olmayacak gibi, yani o yöne giden arabalı bir dost bulunabilir pekalâ. Zaten, toplantı tarihleri nereden bakarsanız bakın en az yirmi gün önceden belirtiliyor.
Bizler, Agaçlar.net üyeleri kocaman bir aile olmadık mı? Birbirimizi tanımak, hoşlandığımız konular hakkında sohbet etmek, elimizdeki tohum ve fideleri paylaşmak bizlere zevk vermiyor mu? Durum böyle iken neden toplantılarımıza iştiraklar az oluyor?
Ben şahsen, hepinizle tanışmaya can atıyorum, sağa sola etrafımdakilere, ''onlar benim agaçlar.net'ten arkadaşlarım'' diye anlattıkça anlatıyorum. Bu heyecanıma şaşırıyorlar.
Sevgili Turko, lütfen alınma ama bu satırları senin yazın üzerine yazma gereğini duydum.
''Ben de katılmayı birtakım nedenlerden dolayı istemiyordum ama Sebo'yu yanlız bırakmak olmaz'' demişsin. Alındım, bizlerle olmak istemiyor musunuz?

Düzenleyen Güler : 04-08-2008 saat 15:06 Neden: kelime hatası
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön