View Single Post
Eski 02-07-2008, 12:56   #16
evrims
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-11-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi damat ferit Mesajı Göster
valla hiçbirşey anlamadım yazılanlar profosyenel yetiştiriciler için galiba ve pratikten hiç bahsetmiyorlar ?

benim öğrenmek istediğim paratik basit kısa ve öz olarak sorduğum soruya istinaden nasıl hareket etmeliyimdi ?
selamlar damat ferit benzer problemleri bende yaşıyorum ve seni gayet iyi anlıyorum. ağaç yetiştirmeye yeni girişecek olanları teşvik edici bir çalışma fazla olmuyor bu forumda ama sen bol bol soru sor ve sabret. elbet bir gün biri çıkar. benim geçen sene yazdıgım sorulara 5 ay sonra cevap verenler olmuş ama eninde sonunda vermişler o yüzden seviniyorum. askerde oldugum icin foruma ugramamıştım daha yeni gordum mesajlari. senin sorularına ben de cevap veremiyorum kusura bakma. umarım birisi çıkarda sana pratik bilgiler anlatılan bir konunun başlığını gonderir

tüm çekirdekten üretim yapmaya çalışan arkadaşlara sabır ve bol şans diliyorum. kolay gelsin

edit: buarada dediklerim yanlış anlaşılmasın. teşvik edici bir çalışma derken 2 cümleyle birisi genelde cevap vermiyor demek istedim yoksa anlatılanların hepsi uzun uzun anlatılmış şeyler ve okunursa kesinlikle birşeyler çıkartılır ama insan o kadar uzun ve bu işe uzak oldugu icin anlaşılmayan yazıları okuyamıyor. onu demek istemiştim. bu arada damat ferit sen o çekirdekleri kasım gibi filan küçük plastik bardakların içine koy ve üstünü 1 cm kadar torfla(seralardan alabilirsin) ört . bir dahaki sene çimlendiklerini göreceksin (umarım).

evrims Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön