Konu: Aşılama
View Single Post
Eski 27-06-2008, 17:49   #169
yakamozsimsek
Ağaç Dostu

yakamozsimsek's Avatar

Giriş Tarihi: 01-09-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi orcanöbekçi Mesajı Göster
Sayın yakamozsimsek,
Birtakım faaliyetler yapıyorum,bunları yaparken hoşlanıyorum.Amerikayı yeniden keşıf gibi bir niyetim de yok.Yaptığım şeyleri burada hocalarımızın da fikirlerini alarak herkesle paylaşıyo
rum.Paylaşmanın iyi birşey olduğuna inanıyorum. Dut ağacından ,asma ge
çirerek yaptığım olayı ben ilk kez yaptım ama,burada,Kuşadasında zaten yapılmış bir olay.
Adını ne koyarsanız koyun **** nasıl derseniz deyin,ben bunu yaptım.İyi mi oldu kötümü oldu,pek kötü oldu denemez.Çünkü Bitkilerin genetiğini değiştirmek ile uğraşmıyoruz.Biz
daha lezzetli üzümler ile daha lezzetli dutlar yetiştirmenin peşindeyiz.Ayrıca bu konuda
uğraşmak isteyen kardeşlerim var ise onlara da buradan biraz katkımız olsun için burada
yaptıklarımızı paylaştık.Bu konuda eğer siz bu aşı değil diyorsanız,varsın aşı olmasın.
Bu konuların bir çok insana katkıları olduğuna inanıyorum.İnşallah netice alırız da buradan
yayınlarız.Saygılarımla.
Sevgili arkadasim yazimda genetik ile ilgili bir sey yazmadim çalismanin kotu oldugunuda yazmadim yazdigim su idi uzumu dut agacinin ortasina dikerken dut agacini curutuyorsunuz .Birde hocalariniz bir calisma yapiyor olabilir sizde bu çalismaya katilip yeni bir takip bitki turleri gelistirmek istiyor olabilirsiniz ancak lutfen hocalariniza bir danisiniz ki yaptiginiz islemin adini da koysunlar asi denildinmi isler karisir yani bunu bir kisi bir yerde yazar ve mesleki uzmanlarda gorurse isin içerisine kimya karistiriliyor diye dusune bilir bunu çok daha genis alir isek isler bayagi karisir .Ancak calismanin icerigine kotu bir soz soyledigimi hatirlamiyorum .Bunun için bune siddet bu ne celal neyse bu espiriydi sadece .

yakamozsimsek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön