View Single Post
Eski 25-06-2008, 21:46   #56
ebasol
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 25-06-2008
merhabalar, ben daha yeni siteye üye oldum...genel olarak forumda ilgimi çeken konulara göz atıyordum...Hatta bir oylamaya bile katıldım yeni gelenlerin neden mesaj yazmadığı ile ilgili)Mine Hanım'ın da gönlü olsun dedim neyse! Ben de kendi süs narımdan bahsetmek istedim kısaca! Geçen sene Koçtaş'tan aldığım süs narını arka bahçeme ektim (dış mekanda yani) aldığımda üzerinde bir tane çiçeği vardı o kadar sonra ektiğim yer çok güneş aldığı için mi neden anlamadım ama yapraklarını döktü kurudu sandım...kışı öyle geçirdi! baharda ince dallarını kestim ve diğer çiçeklerle birlikte aynı şekilde sulamaya deam ettim...Kendine gelmesi için bir yılı geçirmesi mi gerekiyormuş yoksa budama mı işe yaradı anlamadım ama inanılmaz bir şekilde canlandı ilk önce küçük yapraklar çıkartmaya başladı ve ardından yapraklarla kaplandı şu anda ufacık bitkinin üzerinde 7-8 adet çiçek var ve güzelliklerini anlatamam....ama siz anlıyorsunuzdur değil mi) babamın ektiği bir tane vardı ben küçükken, o küçük bir ağaç olmuştu zaman içinde.hiç unutamıyorum onun güzelliğini anılarımda kalsada artık...Umarım benimki de, sizlerinkilerde o büyüklükte ve güzellikte olur!
sevgiler,

ebasol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön