View Single Post
Eski 14-04-2008, 09:46   #24
özlem11
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-06-2007
Kusura bakmayın ama bu sayfada benim de yazım var ve bu sözlerinizi kendi üstüme almıyorum. Burada ki arkadaşlarında anlattığınız gibi düşündüklerinide...
Sadece dışardaki köpeklerin ne kadar vahşi olduğu anlatılmak istenmiş. Bilmenizi isterimki bahsi geçen cihazda amaç köpeğe acı vermek için değil, sadece korkutmak içindir. Şayet bir köpeğin, ki bu vahşi bir köpekse eğitilmiş olana saldırdığı anı yaşamış görmüş olsaydınız böyle düşünmezdiniz. Sokak köpekleri zaten doğada kendilerini başkalarına karşı savunmayı korumayı öğrenmişlerdir. Bizim köpeklerimiz başklarına saldırmayı bilmez. Isırmayı bilmez. Saldırı anında da kendilerini koruyamazlar.
Sizin gibi düşünen herkese sorarım; acaba o kış kıyamette kaçınız ayakları donmuş bir kediye sıcak yemek verdiniz. Üstü örtülmüş yiyecekleri arayan kuşlara yem...
Ben kimsenin, özellikle de bu sitede bulanan arkadaşlarımın vahşede ''EVET''diyeceklerini zannetmiyorum. Sizde böyle düşünmeyin. Yineliyorum; cihazı kullanmaktaki amaç hiç kimseye zarar gelmesin düşüncesinden ibarettir...

özlem11 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön