View Single Post
Eski 07-11-2007, 00:12   #27
Ebru Ardıl
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-02-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi berduray Mesajı Göster
Sadece şunu söyleyeceğim,ben yetkililerin bir düzeltme yapacağını umuyorum diye yazmıştım zaten,ben ne profesyonel fotoğrafçıyım ne de bilgisayar uzmanıyım,bunu defalarca belirttim.Yüklediğim fotoların altına açıklamalarımı yazmıştım.Herkes profesyonel olursa bu sitenin ne amacı kalır diye düşünüyorum,belki kendime daha amatör bir site bulmalıyım,burada en ufak hataya tahammül yok.Siteden soğuyan arkadaşları şimdi daha iyi anlıyorum.
İşte buna sanal ortam diyoruz... İnsanlar birbirlerini görmeden, tanımadan bir ekran karşısından birşeyler yazdıkları için sözlerin karşı taraftaki yansımalarını kestirmek güç oluyor... Çünkü birçok kişi birbirini tanımıyor, tahammül sınırlarını bilmiyor, vs. Bu tüm sitelerde böyledir. Sanal ortamın zor yanı budur. Ben bir fotoğraf sitesine üyeydim bir dönem. Bula bula 30 yıllık bir fotoğrafçının fotoğrafını bulmuşum olumsuz yönde eleştirecek Çok memnun olmadığını da dile getirdi tabi E ben fotoğrafa baktım kendimce yorumladım, kim çekmiş diye bakma gereği duymadım...

Sizin de acemiliğinize gelmiş, genelde kimse kimsenin ne kadarlık üye olduğunu merak etmez fotoğrafa bakarken. Tüm fotoğraflarınıza bakmayabilir, hiç birine de bakmaya bilir. Tüm kuralları bildiğiniz farzedilir vs...

Bence sorun çözülür, siteden soğumanıza sebep olmasın. Sonuçta herkesin gördüğü birşey var ki epey emek harcamışsınız...

Ebru Ardıl Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön