View Single Post
Eski 01-02-2022, 21:09   #4
ankaya17
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-02-2022
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi denizakvaryumu Mesajı Göster
Son yıllarda Türkiye'de yeşim taşı yatakları efsaneleri aldı başını gidiyor...

Kimi gözlüklerini atıyor , çocuğu olmayanların çocuğu oluyor, vs.vs.vs.

Bilenler zaten bu yatakları biliyor nerdeyse her ilde her mahallede şubeler açıldı , insanlar sabahın köründe bu yeşim taşlı yataklara ücretsiz yatmak -tedavi olmak için nerdeyse birbirini eziyor...

Bu yataklarda bulunan Jade (Yeşim taşları) sayesinde yayılan yoğun 4-16 µm dalga boyunda uzun kızıl ötesi ışınları sayesinde hergün vücudunuza saf güneş ışığı alacağınız ve birçok hastalığınızın iyileşmesi hususunda size yardımcı olacağı yazılıp çiziliyor...

Bu yatağı bilmeyenler eşinden dostundan duymayanlar (gerçi mümkün değil ya)nette ;

Migun Masaj Yatakları

Choyang masaj yatağı

Yeşim taşı yatağı

olarak aratırlarsa detaylı bilgilere ulaşabilirler...

Ben de daha iyi bir yaşam için bu konu başlığını açtım

Eğrisiyle doğrusuyla bu nerdeyse her mahalleyi ele geçiren yatakları tartışalım derim....

===================
Yeşim Taşının doğada birkaç rengi vardır ve bunlardan bazılarının rengi yeşil, sarı, beyaz, turuncu, kaverengi ve siyah olarak tespit edilmiştir. SAĞLIK İÇİN en faydalı olanı CHOYANG MEDİKAL ÜRÜNLERİ'nde kullanılan kore yeşim taşıdır...

%98 ile uzun kızıl ötesi ışınları yayma oranına sahiptir.%98 mantar , %95 bakteri ve mikrop yok edici, %100 koku önleme ve %90 anyon yayma özelliği TESPİT EDİLMİŞTİR.

» Kan hücrelerimizi sağlıklı hale getirir tıkalı damarları açar

» Kan dolaşımını hızlandırır

http://www.choyang.com.tr/

=======================

Yeşim taşının yataklarda kullanıldığını da bilmiyordum. Doğal Taş Masaj aleti olarak görmüştüm, kolye ve bileklik olarak da görmüştüm.

ankaya17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön